Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy ilyen szitut? Lefagytam, nem tudtam mit írni.

Figyelt kérdés
Pitiáner dolog, de múlthónapban elmentem egy műkörmös csajszihoz, aki a képei alapján profinak tűnt, de amikor elmentem hozzá, akkor tudtam meg, h csak alapképzése van, nem járt sose továbbképzésre. Szép munkát végzett, de én mindig is jobban preferáltam azokat, akik haladnak a korral.. Kértem időpontot, gondolva, h ha újat addig nem találok, akkor visszamegyek hozzá. Találtam is egy másikat 1 hét múlva. Visszamondtam az időpontomat, arra hivatkozva, h nem leszek otthon. Ezzel lezártam, nem kértem új időpontot. Elmentem a másikhoz, persze a csaj megállapította, h elég helytelenül voltak a körmeim felrakva, szerencsém van, h nem kaptam el körömgombát vagy hasonlót. A munka végén feltette a munkáját a facera és megjelölt engem a képen. Persze az előző műkörmös csajszi meglátta és rám írt, h nem kellett volna hazudoznom, megmondhattam volna neki egyenesen, h máshoz megyek, nem kellett volna kamu dolgokat kitalálni. Persze ezt olyan gúnyos hangnemben. Könyörgöm, most mit kellett volna írnom neki? Bocs, találtam nálad jobbat? :D Vagy, h kellett volna? :D Mit reagáljak erre? Inkább semmit? :D Legszívesebben én is lennék primitív és megírnám neki, amit hallottam a mostani csajszitól, h örülhetek, h bajom nem lett a munkájából, csak engem nem így neveltek... Engedjem el a fülem mellett? :D
2017. aug. 22. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nem kell ilyenekkel foglalkozni. Csak feleslegesen szívják el az energiád, és kevesebb időd jut másokra.
2017. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek semmi köze ahhoz,hogy miért mondtad le.De az új műkörmös is megéri a pénzét a körömgombás sztorival...
2017. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Roszzul esik egy embernek, ha elveszíti egy kuncsaftját, de ezt ki lehet heverni, - ha az ember megfontoltan önkritikus és a hibáit belátva arra a következtetésre jut, hogy valamiért nem voltam versenyképes (és ezen külön el lehet elmélkedni)! Az viszont tényleg gyomorforgató, hogy gátlástalanul belehazudnak egy ember képébe, - akkor inkább "lapítok, mint s zar a fűben" és intézem az ügyeimet, ahogy jónak látom. Nem tartozik senki indoklással, hogy miért nem vesz igénybe egy szolgáltatást, - nem tudom, ki terjesztette el Magyarországon azt, hogy ilyen ügyben "felelősségre von", ill. "magyarázattal tartozik". Szerintem azzal keverted MAGAD kínos helyzetbe, hogy nem tudtad eldönteni, igazánól mit is akarsz. Az csak a látszat, hogy tudtad, mert ha tudtad volna tényleg, hogy mit akarsz, akkor nem "foglalsz időt a másikra". Remélem, tanultál az esetből, - ezzel együtt, NEM TARTOZOL MAGYARÁZATTAL egyik szolgáltatónak sem arról, hogy miért nem az ő szolgáltatását veszed igénybe! Akitől a letolást kaptad, ezzel együtt egy neveletlen ember volt, - a felelősségre vonás, elmarasztalás helyett mindenkinek nagyobb szolgálatot tenne azzal, ha azon elmélkedne, hogy miként tudná versenyképesebbé tenni magát!
2017. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"A munka végén feltette a munkáját a facera és megjelölt engem a képen."


Miután gondolom kiselőadást tartottál neki és sároztad egy órán keresztül az előző körmöst. Mert mennyire jellemző és gyakori, hogy egy körömkozmetikus az első találkozás után és felteszi a vendége képeit a FB-ra ? xd Semennyire.

2017. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

* A kép alatt a komment szöveg meg az volt, hogy az új kuncsaftom, aki Kis juliska körmösnél, lakik: Budapest 44. kerület bitófa utca 207 szám, a szerencsének köszönhetően nem kapott körömgombát.

Na szép mondhatom ...

2017. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nem tudom, mi olyan hihetetlen ebben, hogy felteszi a képét facebookra..Én valamikor télen csináltattam műkörmöt, életemben először és a körmös szerint olyan jól sikerült, hogy lefotózta és fel akarta tenni a képet az oldalára. Vagyis fel is rakta tudtommal, bár én nem kaptam értesítést róla, hogy megjelölt volna a képen, lehet, meggondolta utána magát vagy nem tudom. De akkor se értem, mit nem lehet ezen elhinni :D
2017. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

22:40


"képei alapján profinak tűnt, de amikor elmentem hozzá, akkor tudtam meg, h csak alapképzése van,"


Mert az új körmös sem lehet olyan húúú de profi, ha még mindig csak ott tart, hogy egy munkáját felteszi a netre. Aki olyan profi az már rég túl van az ilyenen.

2017. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én reagáltam volna, hogy ebben a szakmában ez így megy. Elköltözött a körmösöm azóta voltam 4nél, egyikhez sem mentem vissza. Azóta is normálisat keresek, akinek a munkája nem törik, pattog le 3-4nap után :(
2017. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jézus Istenem😂😂😂 Hihetetlen, h ezen az oldalon mennyi birka megfordul 😂😂😂😂 Próbálok az emlékezetem szerint válaszolni a hozzászolásokra. Volt aki valami olyasmit írt, h azért tette fel első alkalommal a körmömet, mert biztosan az előző munkájàt elhordtam mindennek 😂😂 Hát, barátom, kérlek, ne indulj ki saját magadból☝🏻 Én nem szoktam elhordani az embereket, pláne nem másnak ☝🏻 A véleményemet megtartom mindig magamnak.

Másik fajta véleményre, aki azt írta, h biztosan a mostani is profi munka lehet, ha fényképezi a munkáit, mert a profinak nincs erre szüksége ?! WTF? Mi van? 😂 Marketingről nem hallottàl? Nyilván akkor az üzletláncok is azért reklámozzák magukat a TV-ben, és más cégek, mert nagyon sz***l megy nekik és az emberek nem járnak hozzájuk 🙄🤔 Hűha, ez érdekes felvetés... Ilyen még az én fejemben sem fordult meg, h azért teszi fel a képeit mert rossz munkát végez... Akkor hogyan találjak jót, ha nem az ilyen reklámokból?! 🙄PLEASE, HELP ME 😭😭

Akik pedig a lényeget ragadták ki a történetből annak köszönöm! Nem reagáltam végül semmit. Jobb sokszor nem őszintének lenni 😊

2017. aug. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!