Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verbális önvédelem, hogyan?

Verbális önvédelem, hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan személyiség vagyok, aki nem tudja magát verbálisan megvédeni, inkább hallgatok. Egyik ismerősömtől rendeltem olyan termékeket, amiknek természetesebb anyagokat tartalmaz. Olyan rendes volt velem, h megosztottam a közösségi oldalon a termékeit és írtam mellé megjegyzést, h mennyire örülök a termékeknek és remélem hasznomra válnak. A csajszit úgy meghatotta, h szintén kitette az oldalára, majd ezt a "barátnőim" látták és egyből jöttek a szövegeikkel, h milyen nyalizós vagyok, meg mi ez a szöveg. Szóval jöttek a gúbyos megjegyzések. Én csak annyit válaszoltam, h nem gondoltam, h ennyire fáj a kedvesség 😅 Többet nem tudtam reagálni, nem is szerettem volna. Tudom, h semmi közük hozzá és nem szabadna, h érdekeljen, de mégis... Hogy lehetnék kicsit jobb az önvédelemben? Köszi a válaszokér 🙂
2017. aug. 23. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb onvedelem a lesz@ras. Inkabb azt tanuld meg hogy hogyan kell emelt fovel helyzetektol elsetalni, ugy hogy belexarsz. Hidd el semmi nem bosszantja ugy a masikat mintha felul emelkedsz rajta es nincs reakciod. Persze ezt is meg kell tanulni. Megtanulhatod a verbalis onvedelmet, de annak csak veget nem ero vitatkozas veszekedes, beszolongatas lesz a vege, es a vegen megint csak te huzod a rovidebbet foleg egyebkent is egy visszahuzodobb csendesebb alkat vagy.
2017. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, az adott helyzetben teljesen jól reagáltál; nem kell ennél több, a kevesebb pedig olyan, mintha behódoltál volna a rosszindulatuknak.
2017. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak picit bánt, h én sose szólom le egyiknek sem a stílusát vagy a tetteit, pedig azokra lehetne elég megjegyzést tenni... Belém meg egyfolytában belém kötnek... Már szinte el sem mondok inkább nekik dolgokat, ha valami olyan történik velem.
2017. aug. 23. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Írigyek, mert örülsz, mert van pénzed rendelni, mert kifejezted magad, s a nőnek inponált. Irigyek, erről szól a tørténet. Helyedben még rákontráznék, újra írnék a hölgynek valamit, s ezzel kifejezed, hogy nem érdekel a többiek véleménye.
2017. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha, természetességként írtam is a csajszi képe alá,h még 1x köszönöm és nagyon megvagyok elégedve, h ilyen gyorsan betudta szerezni a rendelésemet. Akkor ez jó kontra is volt :) Legalább lesz min csámcsogni.
2017. aug. 23. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó úton jársz, csak így tovább! Ne játszd a sértődöttet azért, mert mások hülyén reagálnak.
2017. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, a lényeg hogy beszéljenek rólad. Ők meg gyávák, megtenni dolgokat, mert: hú, mit fog szólni béla, na inkább visszavonulok a barlangomba,meghúzom magam, nehogy béla megszóljon.

Nincs is más örömük csak másokon csámcsogni, valószínüleg informáltak a celebek hibáiról, amit halottak, olvastak.

2017. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!