Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni ezek "ellen"?

Mit lehet tenni ezek "ellen"?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel találkoztunk, és eljött mellettem egy cigány kis srác, majd pár perccel később visszajött három haverjával és elkezdtek követni meg "gyere ide cicavirágozni". Elmentem onnan,és bementem a legközelebb lakó ismerősünkhöz,és kértem a barátnőm,hogy odajöjjön. Mikor odaért elmondta, hogy őt is követték, és a múltkor mesélte,hogy fogdosták is. Sok helyen láttam, hogy azt tanácsolták, hogy ne mutasd, hogy félsz de akkor mit csináljak? Bántani nem merem őket mert rám hívják a családot, de még se hagyhatom, hogy fogdossanak engem vagy a barátnőm.Köszönöm a válaszokat előre is 14/L

2017. aug. 17. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Gázspray? :) Szögesbot? Kard? Pisztoly? Ezek az egyetlen dolgok, amik javulásra kényszerítik a cigány fajt.

Viccet félretéve (félig komolyan mondtam) a gázspray tényleg jó, meg szólj a szüleidnek (ha közel laknak hozzátok), általában egy két bútorborítás után a fészkükben maradnak hetekig, és évekig fognak tisztelegni az utcán. Tapasztalat. :)

2017. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Hasonló helyen laktam. Egy megoldás volt, egy korábbi buszmegállóhoz mentem felszállni és úgy mentem haza, hogy ne kelljen ott sétálnom...


Nem derül ki a sztoriból, de ott suli van? Vagy mi miatt jársz arra? Ha teheted akkor kerüld ki. Busszal vagy kísérettel.


Sajnos ez ellen nem lehet tenni. Ha molesztálnak, beszólnak, nem tudsz mit tenni. Ha csak beszélnek hozzád, egy semleges "baráti" reagálás általában nem okoz gondot. Pl ha nem rossz szándékkal megkérdeznek valamit vagy megjegyeznek valamit akkor a szimpátiás válasz sokszor "rokonszenvet" vált ki. Mintha haverok lennétek. De a rosszindulatú, piszkálódós dolog más.. Azt elkerülni kell. Akár azzal, hogy egy idegen járókelőhöz csatlakozol.

2017. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Azért nagyon durva, hogy már külön oktatást kell tartani, hogy mit csináljon és mit ne az ember ha belebotlik egy ci góba.

Kérdésre válaszolva kerüld el őket ahogy tudod.

2017. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2017. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem iskola van, igazából kerülöm azt a helyet amennyire csak lehet, csak a nagymamám arra lakik és most beteg, én vásárolok neki sokat. Most csak találkoztunk a barátnőmmel mert ő is arra lakik és elé mentem. A szüleimnek szóltam, mindig szólok de azt mondták, hogy szokjam meg őket mert rengeteg ilyen lesz még.
2017. aug. 17. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Paprikaspray-t szerezz be és ha eldurvulna a helyzet fújd őket szemközt.
2017. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!