Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan emberek a való...

Léteznek olyan emberek a való életben, mint a Mekk Mester?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy olyan emberek, akikre nem lehet gyakorlatilag semmit se bízni, mert mindent elrontanak, csak kárt okoznak mind szakmailag, mind magánéletileg.

2017. aug. 23. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Itt vagyok :(
2017. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Te hogy éled meg ezt a Mekk Mesterkedést? Nem kerülnek az emberek? Van fix munkád?
2017. aug. 29. 15:26
 13/15 anonim ***** válasza:
orbánviktór
2017. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedésben egy hatalmas Mekk Mester vagyok, ennek megfelelő 0 sikerrel.

Szeretek szerelni, sok mindent meg is csinálok, törekszem a szakszerűségre és a tökéletességre, azonban mindig hibázok valamiben. Túlhúzom a csavart és megszakad a menet, fél centivel arrébb megy a fúró mint kellene (felénk inkább homokból mint cementből van a fal), szétszedem, de nem tudom jól összerakni (laptopom takarítás után hiba nélkül összerakom, a fényképezőt viszont nem sikerült) stb. Amiben biztos vagyok és van kedvem hozzá, azt megcsinálom, bizonytalanul inkább csak saját dolgoknak esek neki. Alapvetően nem szerelek rosszul, csak lassan. Van amit az útmutatás ellenére csak hosszas küszködéssel tudok szétszedni (célszerszám hiánya), esetenkét pedig háromszor szétbontok valamit, mire rájövök a hibára. :D

2017. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jelentkezem! nevem :bita gábor- igen így kis betűvel, mert sz@r ember vagyok.szeretem a f...@... szt.
2017. okt. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!