Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek,...

Miért vannak olyan emberek, akik kéretlen tanácsokat osztogatnak?

Figyelt kérdés
Amikor mondja,hogy azt ne úgy csináld,azt nem úgy kell! Aztán közbe senki nem kérte hogy beleszóljon. Meg amit más csinál vagy mond az soha nem jó,csak az jó amit ő csinál. Ő akarja megmondani hogy ki mit ès hogyan csináljon ès hogy hogyan éljen.
2017. aug. 24. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai rendellenesség.
2017. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van sajnos, egy részük tényleg csak segíteni akar, de a többség inkább mások gondjaiba okoskodik bele, ahelyett, hogy a saját életével foglalkozna, azon javítana. Könnyebb másoknak megmondani a tutit, mint saját magunknak cselekedni.


Szóval próbálj meg ne foglalkozni velük, ha pedig nagyon idegesítenek, állj le velük vitatkozni. Egy idő után rájönnek, hogy neked nem mondhatják meg, mit csinálj, és remélhetőleg békén hagynak.

2017. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Másokon történő uralkodási és hatalomvágyból.

Gyakran tapasztaltam ezt. Például egyik kedvencem az volt amikor egyik munkahelyen egyik zombi elkezdett kioktatni hogy én vezetőként milyen akkut vegyek a munkagépekbe, mert hát ő tudja ám hogy cserére szorulnak. Miközben a munkagépek töltési rendszere szorult teljes javításra. Emiatt egy halom akku halmozódott fel azon a telepen mert a hibás töltés miatt folyton tönkrementek amíg nem ott dolgoztam. De a 8 osztályból 6-ot végzett tetkós és alkoholista zombi meg akarta mondani a tutit hogy ismét új aksi kell. Az nem volt gyanús hogy én rendbehozattam a munkagépek töltését is és évekik volt jó emiatt az aksi. Mivel én meg villamosmérnök és autószerelő is voltam, és gyakorlatom is volt a járművillamosságban, csak hát nekem kisebb izmom volt mint neki, és szerinte annak van igaza aki hangosabban tud üvöltözni és nagyobb izomtömeg van rajt. Szerinte az őserdő törvényei szerint kell élni. Nagyjából ez ment a szocializmusban is, ennek kigúnyolására született a Legényanya c. film is.

Vagy egy másik alkoholista zombi is uralkodni próbált folyton. Mivel ő volt a nagyobb az átlagnál. Az fel sem tűnt neki hogy ő annyira hülye volt hogy a saját apját öngyilkosságba kergette. De azért osztotta az észt a normálisaknak. Úgy érezhette hogy ha az anyja álrokkant nyugdíjas akkor okosabb másoknál. Mikor ezt a szemébe vágtam, egyből elkussolt és nem próbált uralkodni többé. Mellesleg egy ép elméjű nő sem járt vele. De azért osztotta az észt mindenkinek. Mert ha tényleg okos lett volna akkor semmi gond. Csak azt hitte a hülye hogy ha az anyja jogtalanul jut havi bevételhez, akkor ő felsőbbrendű azoknál akik tisztességesek vagy csendesek.

2017. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pl ilyen vagyok. Ha szeretnéd, neked is megmondom a tutit. Mindent úgy csinálj, ahogy neked jól esik.
2017. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert más f@$zával könnyű verni a csalánt.
2017. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyapám alkoholista (emellett napi sok doboz töltött cigit szív el) és folyamatosan ott mondja a magáét, hogy én milyen gyenge vagyok és leszek, mert sok kaját nem tudok megenni. Folyamatosan csak ezt tudja mondani, de azt egyáltalán nem veszi észre, hogy elég sokat szoktam ott segíteni, ő meg csak sértéseket tud mondani. Egyszer például azt mondta, hogy nem vagyok férfi, mert szerinte nem jól fogom a baltát és így nem fogok tudni fát vágni. Még egy esélyt adtam neki magamban, de ha folytatni fogja, akkor majd megmondom neki minden felgyülemlett sérelmemet, utána pedig le fogom tagadni!
2017. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert van, aki csak mondani tudja, más meg csinálni is. Lehet, hogy idegesítőek az ilyenek, de néha azonban hasznosak is (több szem többet lát).
2017. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!