Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is úgy érzi néha hogy...

Más is úgy érzi néha hogy dolgozik, de nem halad sehova?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben vagy beleuntam az egész itthoni helyzetbe, vagy már nem is akarok ettől az országtól semmit.

A megyémhez képest kicsit magasabb a fizetésem 160-170r ft, havonta mindig elrakok 100-120at évek óta, de b***hatom egy 5 év azt 30 éves leszek, és csak pár millió megtakarításom van, az árakhoz képest ez gyenge. Normális munka nincs a megyében csak ilyen multik meg 120ezres fizetést adó vendéglátók stb. Viszont egy azonnal költözhető ingatlan 15 millió legalább.

Most úgy van hogy el is kezdeném a jogsit meg nem is, mert egyszerűen nem látom az utat majd még úgyse, veszek egy autót azt tartsam fenn amit eltudnék rakni, azt majd arra kell költeni, szóval teljesen értelmetlennek látom hogy valamit is kezdjek itthon.


Köszönhetően a magyar embereknek, az elkövetkező 10 éven belül alig lesz változás szerintem, ha ilyen felfogásúak között kell élni, de már úgy érzem hogy ennél még az ismeretség nélküli külföldi munka is beláthatóbb.


2017. aug. 24. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, mert amikor dolgoztam akkor hátrányt éreztem és nem pedig egy helyben állást. De amikor például a szülői gazdaságban tevékenykedve éltem és mellette nem dolgoztam sehol, akkor éreztem azt hogy előre felé haladok, nem is keveset. Mert akkor életem minden percében a saját életem építésével tudtam foglalkozni és nem mások üzletével és főleg nem másoknak kerestem a pénzt. Már jó ideje "munkanélküli" vagyok (persze nem az adófizetők tartanak el hanem magam), és ha hátrányos lenne akkor lenne állásom. De jelentős előnynek érzem azt hogy a saját életemmel foglalkozhatok. Ennek ellenére el szándékozok menni az országból. Például olyan helyen akarok egy farmot ahol egész évben nyár van.
2017. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!