Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mi lesz? Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi lesz? Párommal pár hónapja megromlott a kapcsolatunk. Azt mondja eltávolottunk egymástól. Igaz nagyon sokat dolgozik, de muszály hogy meg tudjunk élni. Én mindíg itthon várom a gyerekekkel. Ha itthon van hétvégén se megyünk együtt sehova

Figyelt kérdés
Szerintem nincs tovább.Levegőnek néz.Nincs hova menjek és lakást se tudom egyedül fizetni.mitévő legyek?
2011. aug. 27. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az eltávolodást vissza lehet csinálni. Csak akarni kell. Ha nem akarja valamelyikőtök, akkor persze nem, de ha mindketten akarjátok, minden helyre jöhet.
2011. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a könnyebb utat válaszd hanem inkább dolgozz meg a kapcsolatotokért!


Hidd el helyre tudjátok még hozni!


Hétvégén vigyétek el a gyerekeket a nagymamához legyetek kettesbe, pihenjetek beszélgessetek este sétáljatok egyet esetleg elmehettek élményfürdőbe is vagy bármi más programot szervezhettek együtt kettesbe!


Sok sikert! :)

2011. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Előző vagyok, engem 1 évig nézett levegőnek és ez akkor fordult meg, mikor megmondtam neki, hogy akkor fejezzük be. Szóval ne hagyd magad. Ő azt mondta, próbáljuk meg helyrehozni és sikerült. Újabb 1 évig tartott a közeledés, mert nagyon tüskés voltam, de most már olyan szerelmesek vagyunk, ma is bejött csak úgy a munkahelyemre, mert tudta hogy túlórázom és fél órán át csókolóztunk. Úgy, hogy 1,5 évig nem csókolózott velem!

Gondolhatod akkor, miből jöttünk ki.

2011. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Szükségetek van gyerekmentes napokra, hogy csak egymással törődjetek!

Lehet a párod a mindennapi robotolásban úgy elfárad hogy naná hogy nincs kedve kimozdulni otthonról ha épp szabad.

2011. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő, hogy ő a sok munka után nem kapja meg tőled azt a kedveskedést, türelmet, kényeztetést, amire vágyik?
2011. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, nálunk nincsen gyerek és nem több éve vagyunk együtt. Háromnegyed év után jelentkezett. Rengeteget dolgozott, én nem voltam megértő (inkább házisárkány voltam), és bizony 3-4 hónap alatt eltávolódtunk egymástól. Szakítás szélén álltunk, de mind a ketten szerettük/szeretjük egymást. Nos sok lelkibeszéd után, s az, hogy mind a ketten változtunk jó irányba, most megint ugyanolyan jó a kapcsolatunk, ha nem jobb. Bizony, a saját szemszögömből nézve a dolgokat sokat kellett tenni érte. Pl.: hogy ne rajta vezessem le a feszültséget, hanem kedves legyek, türelmes, szerető párja legyek, hogy jó legyen neki hazajönni.

Kapcsolathoz két ember kell. Mondta, hogy az elhidegülésünkben Ő is hibás volt. Ha mind a ketten helyre szeretnétek hozni a dolgot, csak úgy fog működni a dolog. Ahogy előttem is írták, közös programok, összebújások (amennyire a kicsik engedik. De nem szabad, hogy nulla magánéletetek legyen) szerintem sokat segítene a dolgon. De elsőkörben az a fontos, hogy a párod is szeretné-e helyrehozni a dolgokat.

2011. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megírni, hogy a kapcsolat-rehabilitáció kb 4 hónapot vett igénybe. és most voltunk másfél évesek.
2011. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!