Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van olyan téma, vagy...

Nektek van olyan téma, vagy bármi ami ha szóbakerül mindig sírva fakadtok, talán már nem is tudod miért, de nem tudod visszafojtani a bőgést?

Figyelt kérdés
Elegem van már hogy állandóan magamat sajnáltatom, de ha az én szociális fóbiámról akarnak beszélni, vagy kell beszélnem 5-10 percen belül kifakad belőlem a sírás. Ohh nem káromkodni tudnák, most is könnyezek nemtom miért. Tényleg nagy megerőltetés hogy itt ne káromkodjak, mindjárt kiköpöm a torkom. Ha dühös vagyok akkor is sírnom kell. Magamra szoktam dühös lenni. (Oh most abbahagytam a könnyezést, nem is értem miért tettem) De ez kit érdekel. Szóval a lényeg, a kérdés: nektek is van ilyesmi? Ti is ilyen könnyen sírtok? 16/L Értitek? 16!! Nem csecsemő, nem kislány, nem kis tini, majdnem 17. Most már ilyen maradok.

2017. aug. 24. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok emberben van elfojtott frusztráció, különböző okokból, és általában különböző úton tör a felszínre. Te sírsz. Van aki dühöng, csapkod. Másik hisztérikusan nevetnek stb. Valószínűleg nem igazán tudod magad elfogadni valamiért, lehet hogy a vélt vagy valós szociális fóbia is közrejátszik.
2017. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

Van. Nem mindig, de a legtöbb esetben nehéz visszafogni a sírást, érzékeny időszakomban simán elsírom magam.

Az viszont butaság, hogy ilyen maradsz. Van, aki még kislánynak mondana. Tinédzser vagy. Még változhatsz.

De amúgy szerintem neked komoly bajod van, menj orvoshoz.

2017. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem a sirás kerülget,mikor egy fiatal hal meg aki elött ott volt az egész élet.

Nem értem azt,hogy miért ö?


Szóval ez együttérzés olyan emberrel akit soha nem ismertem.

2017. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Bevallom kicsit túloztam :D de amúgy van szoc fóbiára pszichológusom..

3. Jaj ismerős érzés, van is egy ilyen film Az ígéret most megy a mozikban, nem rossz, csak nagyon nagyon szomorú és igazságtalan.

Köszi, kiváncsi voltam(és vagyok) a véleményetekre, tapasztalatokra! c:

2017. aug. 25. 01:16
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a halál témától szokott kissé megindulni a könnyem.

22f

2017. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!