Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek "furcsa" hogy...

Szerintetek "furcsa" hogy nincs barátnőm? Beleférne szerintetek ennyi elfoglaltság mellett, illetve ilyen helyzetben? 24/F

Figyelt kérdés

- A héten négy napot a munkahelyen dolgozok, ami eléggé fárasztó is

- Hét közben munka után itthon is készülnöm kell a következő napokra a munkámhoz

- Pénteken, szombaton egyetemen vagyok, egészen szombat estéig

- Vasárnap egész nap az egyetemre készülök

- Majd kezdődik megint elölről a hét, a fennmaradó kis holtidőmben munka után edzek, biciklizek, és van még ezen kívül egy eléggé türelmet és sok pénzt, időt igénylő hobbim

- A munkahely kapcsán továbbképzésekre is járnom kell

- Nem mozdulok ki itthonról szórakozás tekintetében, csak a rokonokhoz szoktam járni néha

- Barátaim is alig vannak, de most már egyre jobban kezdem a régiekkel felvenni a kapcsolatot, ahogy egyre jobban egyedül érzem magam

- Úgy érzem hogy csak szakmailag tudok tökéletesen kiteljesedni

- Szociális képességeim kissé alulfejlettek (önbizalom hiány, kisebb önértékelési zavar)

- Idegenekkel (férfiakkal) könnyen el tudok beszélgetni, nőkhöz/lányokhoz tulajdonképpen szólni sem tudok

- Nagyon céltudatos vagyok és motivált a tanulás tekintetében

- Értékelem a tudást és az emberi értékeket

- Mindig szeretek küzdeni egy nemes célért


Szerintetek ennyi elfoglaltság és ilyen helyzettel beleférne, hogy barátnőm is legyen? Furcsa ez, ha ennyi elfoglaltság mellett nincsen barátnőm?


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!


2017. aug. 26. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Tisztázzuk, önértékelési gondjaid vannak, amiért be vagy a nőktől tojva vagy meleg vagy?

Mert ez így mind mese habbal, aki szerelmes a párjába, az emgoldja a találkozást.

2017. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meleg biztos nem vagyok, csak egyszerűen nem alakul senkivel sem... Hát ez nem mese habbal egyáltalán...
2017. aug. 26. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát lényegében alig van magadra időd, nemhogy egy másik emberre, az teljesen lemerítene...szerintem. Őszinte leszek, én párkapcsolatban élek, együtt élünk, de mindketten a saját hobbinkkal vagyunk elfoglalva sokszor.

Szóval megértelek.


Viszont más, a nőktől miért tartasz?

2017. aug. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valahogy így alakult ki, nem tudnám pontosan megmondani, hogy miért tartok a lányoktól. Talán azért mert annak idején a haverokkal se buliztunk, valahogy nem vagyok rávezetve az egészre. Továbbá a maximalizmusom és a magammal való elégedetlenség miatt talán.
2017. aug. 26. 23:24
 5/9 A kérdező kommentje:

De akkor ez hogyan fog zajlani? Sose fogok megnősülni/ barátnőt szerezni és tudni foglalkozni vele?


Az elkövetkezendő legalább 2,5 de lehet hogy 6 évem is be van hasonló dolgokkal táblázva...

2017. aug. 26. 23:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, akkor meg lehet olyan lányt kéne keresni

( csak így nehéz lesz), aki nem társfüggő, vagy el tud lenni magának is, van neki is komolyabb hobbija, megérti, hogy nem érsz rá mindig, csak keveset. Hozzád olyan értelmes lány illene, aki független, dolgozik és nem lóg a nyakadon, nem várja el az állandó randizást az elején. Mi társkeresőszerűségen ismerkedtünk meg (tagged), találkozás előtt leveleztünk, szerintem a társkereső sem ördögtől való.

Van olyan ismerősöm, akiknek meg sokáig távkapcsolata volt, ott is mindkét félnek van hobbija, el tud lenni egyedül.


Vagy ha nincsen energiád, akkor szerető?

2017. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Őszintén,szerintem nem:)


Tudom,sokak számára nevetséges,de nekem csak akkor férne bele az életembe a párkapcsolat,ha nem kellene dolgozni soha.Ha eltartana valaki.


Amúgy meg sosem fog jutni idő rá,amiket felsoroltál rengeteg idő,és nem utolsó sorban energia..

Ha edzel,sportolsz,fontos neked a mozgás,úgy is találsz állandó szexpartnert is..

A párkapcsolat sokkal nehezebb,és sokszor meg sem éri...

2017. aug. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megszeretnél egy lányt gondolom úgy alakítanád, hogy beleférjen. Furcsának nem mondanám, miért is lenne az? Rengeteg olyan egyedülálló ember van akinek nincsenek ilyen zsúfolt napjai. Ez szerintem nem attól függ milyen elfoglalt vagy, hisz nem is te vagy az egyetlen aki dolgozik és tanul.
2017. aug. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, hogy nincs barátnőd. Meg tudom érteni. Amúgy ha igazán fontos lenne neked egy barátnő, akkor úgy alakítanád az életedet, hogy a csajozás is beleférjen.
2017. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!