Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell bunkón egyből...

Miért kell bunkón egyből elutasítani egy ajándék tervet, úgy hogy végig se hallgat?! -. -" Ennek csak az jó, amit készen vesz az ember? Kinek nem esne rosszúl a lelkes készület mellett egy elutasítás?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 hete tönkrement a cigarettás doboza (amit szintúgy én vettem), s láttam szétment a pénztárcája is, amikor mondta menjek le boltba. Innen pattant elő egy ötletem: Egy olyan strapabíró pénztárca, amibe belefér a kis igazolványai, pénze és egy 10szálas cigisdoboz... Az egész pénztárcát magam csináltam volna, hiszen nem egy hasonló alkotás került ki a kezeim közül és a magamnak varrt kikeményített táskáim (2x) immár 6 éve vannak meg szinte tökéletes állapotban csak a kapcsok fele kopott meg az anyag, amit ki lehet javítani cserével. (rá ültem/burultam se lett bajuk)... Az egy soros 10szálas cigisdobozt csináltatni akartam s a glavírozást is én csináltam volna.


De végig se hallgat pedig lelkesen tiszta szívből akartam neki csinálni/csináltatni.

De ő az elején rávágta, hogy "nem kell"... S mondtam kicsit oda vágva, hogy neked csak az jó, amit készen vesz az ember... (legutóbb is 50ezer ft értékkel ruháztattam fel). Azt hozzá fűzöm, hogy nekem alig van valamim s 1.5 éves cipőbe járok... úgy volt veszünk... Nos azóta is várom. Jelenleg kifogytam a kessből, most kezdtem újra melózni. Többször volt bent vásárolni magára, én meg eszébe se jutottam...


S nem fogja fel, hogy nekem az fáj, hogy én ennek ellenére is lelkesen készültem (vázlatban papíron, doboz készítésre felkértem a faszit) nekem meg ilyet mond nem kell........

Bocs, hogy nincs 25-30ezrem a gépedhez SSD- re, amit persze napokban megvett magának, de sír a cigisdobozért... No comment.

A szülinapomon annyi se jutott eszébe, hogy legalább a legközelebbi tóra lemenjünk vagy valami. Soha nem kértem 20-50-100 ezres dolgokat... Nekem kisebb dolgok is megfelelnek pl fekete golyóstoll ami nagyon fogyóeszköz, azzal csinálom a rajzaim 90%-át. Legnagyobb kérés is csak egy cipő lett volna, elmentünk 4 boltba mert a többi bezárt és ezzel letudta, hogy nézelödtünk, de nem találtunk.

De ez nagyon szrul esett, hogy végig se hallgat és még ő volt felháborodva, hogy felidegesített/megbántott. Főleg, hogy alkotó-művész vagyok érzékenyebben érint.

Bár szerintem akárki akármivel készülne s azt elutasítják, nem esne jól senkinek. :(


24



2017. aug. 22. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy udvarias kérdés: Mi a f4sznak vagytok meg együtt?
2017. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha haladó szintű iparművész vagy lehetne több eszed, mint hogy egy gyökér nyikhajba/ribibe fektesd az energiádat.
2017. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen egyedi, ruhászati/ipari kis tárgyakat nem lehetne esetleg Tőled rendelni?

Legalább tervezés szintjén?


Lehetőségeimhez mérten tisztességesen fizetnék!

2017. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kis férreértés... Pont hogy én vagyok a csaj...ő a srác...
2017. szept. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!