Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legrosszabb tulajdonságom a...

A legrosszabb tulajdonságom a kitartásom. Más is van ezzel igy?

Figyelt kérdés

Ha valaki kérdezi és ez a válaszom mindig meglepödnek hogy ez pozitiv tulajdonság. Nekem nem az.

Ti hogy vagytok vele?



2017. aug. 27. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
És ez miben nyilvánul meg? Felesleges dolgokért is sokáig küzdesz?
2017. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Átérzem a dolgot. Alapvetően ez egy nagyon jó tulajdonság, csak olykor az ember nem akarja belátni, hogy valamiért hiába küzd. De szép lassan tanulsz pár ilyenből szerintem. Tudni kell mérlegelni, ha úgy adódik a helyzet, hogy biztos megéri ezért nekem küzdeni?
2017. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a legroszabb tulajdonságod, a kérdésed olvasván:)
2017. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen. Legyen szo barmirol.. Kapcsolat, almok munka akarmi.. Ha valamiben hiszek vagy akarom akkor akar evekig is kitartok es barmennyire is nem sikerul, nem feladom hanem dupla energiat teszek bele majd ujra es ujra.


Mindenki azt mondja ha valami evekig nem sikerul akar, hogy idopazarlas, en pedig ugyan olyan optimistan allitom mint az elso napokba hogy csak jobban kell probalnom..

2017. aug. 27. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már felismered hogy ez nem mindig jó, akkor tenni is tudsz ellene ;)
2017. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megprobalok, bar fogalmam sincs hogyan.. :D
2017. aug. 27. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele:(. Olvastam egy könyvet ennek a mikéntjéről, következményeiről, így erről a tulajdonságról le szeretnék szokni.
2017. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeintem ez inkább az egyik legjobb tulajdonság. Ha nem lenne küzdőszellemem és erős hitem, kitartásom, már rég idegüsszeomlást kaptam volna. Szóval a kitartás a túlélés egyik legfontosoabb eszköze, megedzi az embert!
2017. aug. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!