Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sasuke Uchiha vs Hyuuga Neji?...

Sasuke Uchiha vs Hyuuga Neji? Szerintetek? :D Egyébként mit gondoltok róluk? Nekem ők a kedvenceim ^^

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Sasuke simán legyőzné. Ezt onnan is tudhatjuk, hogy Neji meghalt a háborúban, Sasuke meg még él.
2017. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó ez sajnos igaz. :c

De azért Neji is elég erős volt..

2017. aug. 28. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Sasuke a kedvencem :DD
2017. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A sima Narutoban még erős volt, és a Shippuudenben is erős egy átlag nindzsához képest, de már annyira agyon erősítettek mindenkit, hogy teljesen jelentéktelenné vált. Mintha legalábbis egy átlagos valaki lenne.
2017. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Igazából pont, hogy nem volt igazán erős a shippuudenben. A sima Narutoban leiskolázott mindenkit, szóval ott oké, de a shippuudenben nem. Itachi úgy tépte volna szét, ahogy akarja, ha ugye akarta volna. Szóval a Borutóban lehet mondani, hogy Sasuke nemcsak erős, de jó harcos is. És Naruto is így van ezzel. Ők ketten lettek mocskosul erősek, de a többiek nem.


Amúgy egyértelmű, hogy Sasuke erősebb, mint Neji. Én leginkább egy Sasuke vs Gai senseit néznék meg. Az úgy mókásabb lenne. De szerintem Gai előbb fáradna ki a 7. kapujával, minthogy megölné Sasukét. A 8. kapu meg ugye őt is megöli. Na, mindegy. Sok harcot megnéznék szívesen, de ezek akkor is csak elméleti kérdések lesznek.

2017. aug. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehet Sasuke nevét normálisan leírni. Ha ő az egyik kedvenced, akkor igazán megtehetnéd... Amúgy nem tudom, hogy pontosan mire irányul a kérdés, hogy ki az erősebb, vagy melyiküket szeretjük jobban? Egyértelműen Sasuke győzne. Nejinek esélye sem lenne. Nejinek a sima Naruto-ban nagyon nem tetszett a személyisége. Később viszonylag megkedveltem, de számomra akkor is csak egy átlagos karakter volt. Sasuke pedig a Hebis részektől kezdve a kedvencemmé vált, bár már előtte is szerettem.
2017. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2 kérdést tettem fel:) Gyengébbek kedvéért igen,az egyik az hogy melyikőjük győzne,a másik pedig hogy ki a kedvencetek,vagy melyikőjüket szeretitek jobban^^

Am Neji is erősnek számított pedig,nem?:o

2017. aug. 30. 11:57
 8/12 anonim válasza:

fúúúú nekem ők ketten voltak a kedvencem xD

Amikor Neji meghalt nagyon ideges voltam, hetekig sirattam . hát am a sima Narutoban Neji is erős volt,közel annyira mint Sasuke,de ettől függetlenül ja, Sasuke erősebb lenne sztem,de ki tudja, Nejit se becsüljük alá,főként mert taijutsuban elég jó volt.

imádom őket ^^

2017. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PANNNAAAAAAAAAA válasza:
Szia! Nekem Neji a kedvencem. Sasukét simán legyőzné. És láttam azt, hogy: Neji meghalt a háborúban. Azért halt meg, hogy megvédje Hinatát és Narutot. Ne becsüljétek alá. Neji helysebb Sasukénál is szerintem. Sasukéra ha ránézek egy rossz b#zi jut eszembe... de ez csak saját vélemény, bocs ha megsértettem valakit. :)
2019. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, amennyiben megindokolod, hogy Neji hogy győzné le Sasukét, nem sértődök meg. :D
2019. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!