Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Neji Hyuga örökre meghalt...

Neji Hyuga örökre meghalt vagy feltámasszák?

Figyelt kérdés
~Naruto
2016. okt. 11. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam 1x.Nem hiszem,hogy felfogják támasztani,max csak edo tenseiként,hogy kihasználják.
2016. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem használhatnának ki vele, mivel nem volt egy hű de nagy szám.

A kérdésre válaszolva: igen, meghalt.

2016. okt. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért amikor élt a Konohai (12) kezdő geninek közül Naruto és Sasuke után legerősebb volt,ha meg életben lett volna simán eltudnám képzelni a Hyuugák vezérének.
2016. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Vezér" nem lehetne, mert a mellékágba született, így csak szolgáló.
2016. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért lenne érdekes,mivel eltörölnék a főág mellékág rendszer.Vagy még olyan befejezést is eltudtam volna Nejinek képzelni,hogy lenne egy fia akin már nincs pecsét és az lenne a jele annak,hogy nincs főág mellékág.Amúgy is Nejit választották a védelem egyik vezérének a háborúban a hyugák között,nem pedig Hinatat,szóval simán ellehetett volna képzelni a klán fejesének,de Kishi inkább kinyírta.
2016. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Neji nem volt nagy szám? Egyik legjobb karakter volt, és az egyik legjobb szerepet kapta. Drámai, megható jelenetekkel.

És mellesleg elég jó genin is volt:)) Aligha Sasuke közelében volt. Nagyon kár hogy meghalt, igazán értelmes, csodás és szerintem még jól is nézett ki. Szóval jó pasi volt:(

2017. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!