Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi lehet boruto...

Szerintetek mi lehet boruto képeségei?

Figyelt kérdés
A szeme szerintem valami tenseigan féle vagy a bakugannal van egybe olvadva mint sasuke ball rinneganja vagy ez a tökéletes formája a tenseigannak de akkor miért csak az egyik szeme? Talán mert fél vér? A másik pedig a kezén levő tatto ami lehet a juinjutsu/senninka hoz van köze ez biztos hogy a fejlettebb formája lehet mint a rikudo senjutsu vay a rinnegan

2017. júl. 12. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

1. Helyesírás 1-es.

2. A bakugant keverni a byakugannal egyenesen sértő.

3. A rinnegannak semmi köze az átokpecsét jutsukhoz, de még a senjutsuhoz se nagyon. Már ha egyáltalán ezt akartad írni, mert ahogy már az első pontban is írtam, a helyesírásod rémes.

4. Ne gyere azzal, hogy gyorsan írtál, mert akinek van ideje kiírni egy kérdést, annak arra is van ideje, hogy átnézze!

5. Miért kéne bárkinek tudnia? Ha pletykák alapján írnék, az jobb lenne? Nézd a sorozatot, vagy olvasd a mangát(feltéve, hogy ott már kiderült, mert én nem olvasom), és akkor majd egyszer megtudod, ha ott tart a történet.

2017. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz van benne hiba de félre értettél ahogy a sharingan és senjutsu nak is van fejlettebb változata ami a rinnegan és a rikudou senjutsu ezért gondolom ugy hogy az a tetko a juinjutsu fejlettebb változata meg nem pletykákra vagyok kiváncsi hanem a ti véleményetekre
2017. júl. 13. 22:52
 3/3 A kérdező kommentje:
És ha jol tudom madara a rennigant ugy aktiválta hogy ki harapta hashirama húsát majd magába ültette de nem hiszem hogy itt a gének a lényeg mivel ahogy sasukénak ébresztette fel kabuto senjutsuval gyógyítótta meg öt ezért ugy gondolom hogy 60-70% senjutsu kell hozá maradék % pedig a gének
2017. júl. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!