Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít ha nincs...

Titeket nem idegesít ha nincs ötletetek hogy később pontosan mivel fogtok foglalkozni, mit fogtok csinálni?

Figyelt kérdés
Egyetemen tanulok, de a szak amit választottam nagy tág, szakiranytol és munkahelyről függően vagy 100 felé dolgot csinálhatok. Idegesít, hogy nem látom biztosra hogy én itt vagy ott ezt meg azt fogom csinálni. Elméletileg nem nagyon lőhetnek mellé, mert keresett szakma, de egyáltalán nem tudom belőni azt hogy melyik része érdekel, és hogy melyik lenne a jó választás. Még minimum egy évig amíg be nem jönnek a szaktárgyak addig pláne nem fogom tudni. Karrierkozpontu vagyok, es. Próbálok mindent előre építeni. Tanácsok ?
2017. aug. 28. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nem
2017. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem mert én tudtam hogy mit szeretnék és már el is értem.
2017. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!