Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi irritál titeket a legjobban...

Mi irritál titeket a legjobban egy átlag emberben? Akik mind ugyanazt csinálják?

Figyelt kérdés

Egyébként igaz az hogy átlag emberek nélkül nem is lehetne felülemelkedni, mert akkor nem lenne kiken?

,, egy társadalomban csak úgy tudunk felülkerekedni, ha nem az átlag színvonalt teljesítjük "ebből gondoltam.

Valamint nem tudom sosem hogy mi lenne a normális, tényleg mi a normális? Az ami nekünk ebben a térségben, vagy az amit az átlag állampolgár csinál? Mert szerintem vannak olyan térségek ahol elítélnék a mi szokásunkat, és ők úgy gondolnánk hogy rossz amit mi csinálunk és nem normális, bár mi is így vélekedünk az ő térségükről... Valamint gyakran filózom azon hogy ha egy űrhajós látott egy UFO -t, akkor feljön a kérdés hogy élnek rajtunk kívül mások is, de ebből meg az jönne le hogy nincs isten, és inkább csak a majmokból fejlődtünk volna ki.. Én pedig nem akarok a majomból származni, akkor inkább hinnék istenben.. Valamint dekadensnek sem szeretnék tűnni a külföldiek szemében, hogy pl az európaiak nagy része (köztük fiatalok) már nem akarnak templomba járni, és már európa nem is nagyon keresztény.


2017. aug. 29. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a hosszu szoveget nem ertem, de engem pl a csamcsogas, a bunkosag, a ketszinuseg kifejezetten zavar meg az ha vki vkinek hiszi magat mert apuci ellatja penzzel, tehat leri rola a bekepzeltseg, de esze az nincs csak penze. meg ha vki masmilyen mint o megvetik
2017. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
A kérdésed nincs összhangban azzal amit a kifejtésben összehordtál. Most akkor mire vagy kíváncsi?
2017. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmetlen kérdéseket tesz fel
2017. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Ami irritál: nem becsülik meg az embert, lekezelik, kibeszélik...
2017. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Engem a mérhetetlen arrogancia irritál. Írtad hogy nem tudod hogy mi a normális. Szerintem ezt te döntöd el. Te döntöd el hogy mi jó és mi rossz, mert ugye ez minden embernél más...
2017. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

És ti szerintetek egyébként a majmokból fejlődtünk ki?

Nagyon érdekelt hogy az ember hogy tud embereket ölni, úgy hogy nem érez közbe semmit? Vagy hát inkább közel keleten. Akik ilyeneket tesznek azok közelebb állnak a majomszabáshoz?

2017. aug. 29. 15:03
 7/20 anonim ***** válasza:

első vagyok

őőőő mi van?? Az oroszán is öl, tehát majom szabású? Igaz ha úgy nézzük ő az élelemért, mi emberek meg, meg nem tudom miért. Mire értetted, állat megölése vagy ember? Az állat önfenntartás, vagy védekezés, az ember... hát védekezés szempontjából is lehet, de a "tettesnek" akkor lelki ismeret furdalása van, ha szándékosan öl akkor valami el van kattanva.

SZERINTEM! Bár a kérdést megmondom őszintén nem értem.

2017. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

De az oroszlán még mindig állat nem ember.

Miért vagy buta?

2017. aug. 29. 15:55
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem neveznék butának senkit, amíg nem vagy tisztában azzal, hogy nem a majmokból fejlődtünk ki, hanem csak közös ősünk van a majmokkal (azon belül az emberszabásúakkal). És kit érdekel az ilyesmi? Még ha szégyenled is a kevésbé intelligens őseidet, attól még a te életedet is nagyrészt ugyanazok az ösztönök vezérlik, mint minden más élőlényét, csak a mi fajunk tovább fejlődött értelmileg pár szerencsés/szerencsétlen körülmény miatt. És de, állatok vagyunk, csak intelligensebbek a többinél.
2017. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Épp azt mondtam hogy nem akarok onnan származni könyörgöm.

Miért kell mindent magatokra venni?

Magyar egocentritás plz

2017. aug. 29. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!