Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi irritál titeket a legjobban...

Mi irritál titeket a legjobban egy átlag emberben? Akik mind ugyanazt csinálják?

Figyelt kérdés

Egyébként igaz az hogy átlag emberek nélkül nem is lehetne felülemelkedni, mert akkor nem lenne kiken?

,, egy társadalomban csak úgy tudunk felülkerekedni, ha nem az átlag színvonalt teljesítjük "ebből gondoltam.

Valamint nem tudom sosem hogy mi lenne a normális, tényleg mi a normális? Az ami nekünk ebben a térségben, vagy az amit az átlag állampolgár csinál? Mert szerintem vannak olyan térségek ahol elítélnék a mi szokásunkat, és ők úgy gondolnánk hogy rossz amit mi csinálunk és nem normális, bár mi is így vélekedünk az ő térségükről... Valamint gyakran filózom azon hogy ha egy űrhajós látott egy UFO -t, akkor feljön a kérdés hogy élnek rajtunk kívül mások is, de ebből meg az jönne le hogy nincs isten, és inkább csak a majmokból fejlődtünk volna ki.. Én pedig nem akarok a majomból származni, akkor inkább hinnék istenben.. Valamint dekadensnek sem szeretnék tűnni a külföldiek szemében, hogy pl az európaiak nagy része (köztük fiatalok) már nem akarnak templomba járni, és már európa nem is nagyon keresztény.


2017. aug. 29. 13:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ha állatok vagyunk akkor meg halálunk után nem történik semmi, épp ezért nem akarok a majmokból származni.

De látom ez meghaladta az intelligenciádat :D

2017. aug. 29. 16:59
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor mond, hogy a cápáktól származol xD
2017. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Troll tizenéves kérdésekre nem voltam kíváncsi kösz ;)

Utolsónak ^^ Menny cs gozni retardált.

2017. aug. 29. 17:38
 14/20 A kérdező kommentje:
*válaszokra
2017. aug. 29. 17:38
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor legyél szíves értelmesen magyarázd el pontosan mit akarsz, mert még most sem értem a szöveget amit ide leírtál...
2017. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Az hogy mi irritál titeket a legjobban az átlag emberekben, ezt nehéz megérteni lol?

Vagy az a bajotok hogy nem úgy kérdeztem meg, mint ahogy ti kérdeztétek volna sablonosan ?:DDD

2017. aug. 29. 20:06
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem az irritál legjobban az átlagemberekben, hogy egymás magánéletében, zsebeiben kotorásznak könyékig - ahelyett, hogy a saját életüket próbálnák meg megnyugtatóan rendezni.
2017. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azt megertettem, en a hosszu szovegedre gondoltam, a fo kerdesre mar valaszoltam.

Pl ez is idegesito, hogy ha vmi erthetetlen

2017. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Akik egy véleményen vannak a többiekkel, azok miért nem fognak össze?

Meg amúgy miért mindent a pénz irányít, miért az alapján akarják eldönteni rólam azt, hogy mennyire is vagyok felnőtt? Szerintem ezek ilyen modernbeli elvárások. És nagyon idegesítő

2017. aug. 30. 11:24
 20/20 anonim ***** válasza:
Az irritál az átlagemberek egy részében, hogy meg vannak arról győződve, hogy ők átlagon felüliek, és ezek alapján az átlagos (-hoz közeli) állapotukból osztják az észt a többieknek, pedig nekik sincs több.
2017. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!