Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melankonikusan érzem magam a...

Melankonikusan érzem magam a szobámban?

Figyelt kérdés

Most jön az iskola ugye és visszautazunk a nyaralónkból a lakásba. Örülök a változásnak, de ugyanakkor rettegek is. Ebben a szobában számtalan depressziós időszakot éltem át, és mégcsak nem is pasik miatt. Itt éltem át pár hónapja a pánikrohamos időszakomat, és félek, hogy rosszul fogom magam érzeni a szobámban. Félek, hogy megint egyedül leszek a félelmeimmel, bajaimmal, a szüleim meg le se fogják tojni, hogy hogy érzem magam.

Lehet hogy nem pontosan értitek mitől leszek depis. Elmagyarázom. Van egy csomó félelmem, gondom, és ez a sötét szoba (olyan helyen van) és a melankonikus egyedüllét nem fog javítani ezeken. Nem szeretek egyedül lenni, persze szeretem önmagam, de valahogy olyan lehangoló. Olyat ne írjatok hogy beszéljek a szüleimmel mert nem igazán értik meg :/

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. aug. 30. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Dobd fel a szobád!

Rakj ki olyan képeket/posztereket amiket szeretsz,pl. együttesek( nyomtatni is lehet pl.). Nagyobb áruházakban, meg pl. olyanokban is mint a Pepco tök olcsón lehet hangulatfényeket venni. Ha olyan típus vagy, beszerezhetnél a 100forintos boltból is akár illatos gyertyákat, füstölőt... És minél több olyan elemmel díszítsd a szobád, ami téged megnyugtat :)

2017. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dekoráció, erősebb lámpa plusz rendezd át a szobád ha tudod, ez egyfajta szimbóluma lehetne az új életednek.
2017. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!