Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel tehetem magamat kicsit...

Mivel tehetem magamat kicsit boldogabbá, ha 17 évesen mindig a szobámban ülök?

Figyelt kérdés

Igazából nem is vagyok szomorú,hanem csak nem érzek semmit..minden közömbös már 1 éve.


Aminek régen örültem vagy éppen szomorú voltam tőle,mára semmit sem számít.


Én nem akarok öngyilkos lenni,mert nem vagyok depressziós csak nagyon unatkozom.


Nekem kiskoromban sem voltak barátaim és most mikor középiskolás vagyok akkor is az a helyzet hogy mikor gyakorlaton vagyok akkor várom a jövőhetet,mert bemehetek a suliba és legalább akkor emberek között vagyok.


Mikor bent vagyok a suliban akkor azt várom hogy mehessek gyakorlatra,mert akkor valami "izgalmasat" is csinálok.


Aztán azt vettem észre hogy mindig a másik hetet várom,de közben nem történik velem semmi.


Most volt a szalagavatóm és az osztálytársaimmal beszélgetett 2 lány és megjegyezte az egyik hogy: Az a fiú is végzős,de egyszer sem láttam.


Mit tegyek hogy ne unatkozzak?


Szoktam sportolni egyedül és kutyát sétáltatni,de már unalmas 3 éve egyhuzamban ugyan azt a sportot csinálni ugyan úgy.


Az nem lehet lehetséges hogy barátkozzak,mert én abszolút nem vagyok kezdeményező.


Azt tanultam meg kiskoromban az osztálytársaim hatására hogy,ha barátkozni szeretnék akkor valami rossz történik.


Az én fiatalkorom mindenből kimaradt amit 15-18 éves korig szórakozásként el lehet képzelni...Pl szilveszteri bulik,születés napi felköszöntés,flörtölés,csajozás,stb


Az ilyen "alap" dolgok.


Párkapcsolatom nem lehet,mert rengeteg indokot fel tudok sorolni arra hogy miért vagyok rá alkalmatlan és nehézkesen,de elfogadtam hogy jobb lesz úgy,ha én egyedül leszek.


2016. dec. 4. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Mivel? Légy kreatív! Készíts naptárat, füzetet, díszítsd ki a dolgaidat olyanra amire akarod. Írj történeteket, álmodozz, tervezgess. Menj el hintázni, akármilyen furcsán hangzik is. A hintánál nincs jobb! Csinálj ökörködéseket, készíts ilyen megkergült videókat, amiben szétröhögöd az agyad. Ha visszanézed nagyon sokat tudsz majd nevetni.

Nézz utána a dolgoknak! Neten, vagy könyvekben ilyesmi. Olvass sokat, minél többet! Sminkeld ki magad (fiú vagy ugye? mert ez csak akkor jó móka) anyukád cuccaival! Aztán fotó. Tanítsd meg a kutyádat trükkökre, amiket biztosan nem tud megcsinálni. Irtóra hülyén fog rád bámulni. A sportot tedd érdekesebbé. Gondolatban mindig szólj be a tanárnak és az edzőnek. Ha kérdeznek tőled valamit válaszolj rá és kérdezd meg utána, hogy sültkrumplit kérsz hozzá?

Ennyi nagyjából. :)

2016. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha így nem jó, akkor mozdulj ki!
2016. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2016. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jujj olyan megható ez a megfogalmazás! :D :) De lehet azert mert faradtan olvasom. Ha van kedved dumcsizni, irhatsz nekem is! ;)
2016. dec. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Anime engem leköt akkor amikor mar meguntam magam és nincs ötletem mit csinaljak xd illetve a gamerkedés is le tud kötni olykor olykor. amugy nkem is ez a problémam hogy meguntam a pasi ismerőseim állandó csaj barátot meg nm taláko
2016. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!