Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd/barátod/st...

Van olyan ismerősöd/barátod/stb. akinél feltűnt, hogy szereti, ha másnak, neked rossz?

Figyelt kérdés

Egyik ismerős (kolléga), ha beszélgetünk, mintha elvárná, hogy panaszkodjon az ember. A kapcsolatomról is mindig úgy kérdez, mintha várná, hogy na csak szar neki is...én általában bent elhallgatom a magánügyeimet, főleg a negatív dolgokat, nem akarok pletykát, csámcsogást.


26/F


2017. aug. 30. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Van egy haverom, akinek ha jót mondok, rögtön elkezdi ecsetelni a rossz oldalát, ha meg rosszat, akkor láthatóan örvendezik rajta. Nem sokáig lesz már a haverom.:)
2017. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyeneket. Sőt ha nem rossz másnak, akkor elősegítik hogy rossz kedve legyen neki. Antiembernek is elneveztem egyiket, illetve ezt az embertípust. Amin persze jól felháborodott mikor megtudta új gyűjtőnevét. Sőt, elő is szokta adni különleges vágyait, amik mások gyötréséről szóltak. Ekkor láttam hogy az illetőt hogy kell kezelni hisz nem lehet ki a négy kereke. Például szokása és vágya volt mások szolgaként való kezelése. Vagy ha szép lányt látott akkor ketrecbe zárta volna meztelenül és hided vizes slaggal locsolná. El is borzadtam hülyeségén meg uganakkor hülyének is néztem miatta. És amikor nagyon kiakasztott a gyötrő hülyeségeivel, azt találtam mondani neki hogy átnevelésre bezárom a Terror Házába. Na ettől szikrázni kezdett a dühtől, de nem érdekelt. És legalább befejezte hülyeségeit, legalábbis velem. De például a saját apjával nem, hanem addig kínozta lelkileg hogy öngyilkos lett. Ezt saját maga mesélte el így.
2017. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. Ugyanez. Jah le kell építeni. 2. Ez durva, nekem is volt defektes ismerősöm, de nem ennyire. Bántották gyerekkorában vagy mi?
2017. aug. 30. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
# 3: Fizikailag nem bántották, de tudtommal az apja lelkileg, szavakkal terrorizálta. Folyton le akarta törni az önbizalmát és önbecsülését. Például a legalja munkákra irányította dolgozni. Meg olyanokat mondott neki hogy olyan mint a halál, meg hogy hülye. Aztán nem az apjának vágott vissza hanem másokat bántott lelkileg. Kivéve ami előtt bekövetkezett a tragédia, mivel előtte meg már ő terrorizálta az apját. Valamiért nem bírt meglenni két dudás (férfi) egy csárdában (lakásban).
2017. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is volt ilyen barátnőm. Be nem állt a szája, hogy neki ilyen szuper meg olyan király élete van, közben meg egy hulladék a csaj, belülről szerintem már el is rodhadt. Nekem akkor éppen nem volt jó időszakom, én marha meg mindig elmondtam neki, hogy mi bánt. Jól belém is rúgott, mindig gúnyosan kiröhögött. Élvezte, ha bánthat. Menesztettem is. Ilyen emberre nincs szükség. Azóta teljesen megváltozott a helyzet, kezd fellendülni az életem, külsőre is jobban nézek ki. Na majd meglátjuk ki is nevet a végén.:)
2017. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!