Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok ismerősöd játsza el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ismerősöd játsza el fb-on, hogy milyen nagy boldogságban élnek, közben pedig rossz a házasságuk?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem házasság, de kapcsolat igen. Megnézted volna a facebookjukat és minden boldog, irigylésre méltóak, hogy mennyire összeillenek és happy minden. Közben pedig én hallgattam a csaj rinyálását meg picsogását, aztán mikor kibékültek, akkor írták megint a szépet és ugye csak ennyi látszik egy külsősnek.
2013. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas az ilyen
2013. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Igen nagyon sok ilyen van! Töröltem is , mert taszít a viselkedésük!
2013. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene tenniük? Kiteregetni a fb-ra, hogy hú tegnap is mekkorát veszekedtünk? Vagy, hogy a párom múlt héten kivel csalt meg? nyilván senki nem írja ki a házasságának a szennyesét.
2013. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire tudom, valóban boldogok, de nem is ilyen facebook-on nyáladzós emberekről van szó. Üzenőfali idióta kiírások pláne nem jellemzők egyik párra sem.

Mi is amúgy párommal eszméletlen boldogok vagyunk évek óta, aztán épp csak egy közös profilképünk van fent (az sem mindig), semmi bejegyzés vagy egyéb kép. Élőben nyáladzunk... :D

2013. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajj...ismerős. Egyik ismerősöm pl. tölti fel sorra a képeket, pl. a gyűrűjéről, amit fél év veszekedés után erőszakolt ki a gyerekből, mindenki gratulált, ő áradozott, pedig nem is eljegyzési gyűrű volt, de ezt nem mondta senkinek...)ja, a srácot mindig szidja, veszekszik vele, semmi sem jó, de a látszat....)
2013. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

igen, van ilyen ismerősöm. általában jókat nevetek rajta. :) nekem mindig gyanús, ha valaki folyton azt bizonygatja, h milyen boldog, mekkora nagy szerelem dúl. mert ha tényleg olyan fasza lenne a kapcsolat, akkor a párjával/házastársával foglalkozna, és nem a FB-kal :)

mi is szeretjük egymást a párommal, de nem posztolgatjuk naponta. néha a kirándulásokról, nyaralásokról feltöltök képeket, amik közt van romantikázós is, de inkább a táj szépségeire helyezem a hangsúlyt :)

2013. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
te sem vagy semmi, hogy így figyeled és bámulod, hogy mennyire nagy boldogságban élnek a facebook szerint.. gondolom jó a barátnőiddel erről pletykálni.. r i b a n c
2013. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!