Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, akinek nincs...

Milyen ember az, akinek nincs személyisége?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor hallom barátoktól/ismerősöktől, hogy xy-nak nincs személyisége. De legtöbbször ezt olyan személyekre mondják akik pl. a mai divatot követik, a most divatos zenéket hallgatják.

Tényleg azt jelenti-e ez, hogy nincs személyiségük?



2017. aug. 30. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek van személyisége. Ők arra céloztak, hogy azoknak az embereknek nem túl egyedi, hanem inkább másokat, a divatot majmolják. De nekik ez is a személyiségük része.
2017. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a tinik hülyesége. Mindenkinek van személyisége, csak rosszabb esetben másokat majmol vagy egy szürke kisegér.
2017. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek van személyisége! Viszont akik a divatot követik, azok közül sokan meg vannak győződve, hogy csak nekik van. Akik meg nem követik, azok között meg vannak, akik azt gondolják, hogy csak nekik van. Pedig minden ember saját külön személyiség! Ne szidd soha azokat, akik a divatot nagyon követik! És azokat se, akik egyáltalán nem követik!
2017. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt en meg nem hallottam, de nem szabadna keverni a szemelyiseget az egyeniseggel. Szemelyiseg az "enkep", ami mar csecsemokorban kialakul mindenkinel, es folyton fejlodik.

Az egyeniseg hianyara leget utalni, ha valaki masokat majmolo tucat/sablon/divat ember.

2017. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az a kérdés egy óriási baromság. NINCS olyan, hogy valakinek nincs személyisége.
2017. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Igen, tisztában vagyok vele, hogy nincs ilyen ember, viszont annyit hallottam már a környezetmben , hogy valakire lenézően azt mondják hogy "nincs személyisége" hogy gondoltam megkérdezem, hogy pontosan milyen ember is az ilyen az internet szerint.

2017. aug. 31. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezzel vigyázni kell. Interneten bárki megosztja a véleményét, olyan is akire élőbe egyáltalán nem hallgatnál. Nagyon sokszor látom hogy itt lesaraznak mindent ami "divat", közben élőben meg nem ez történik hidd el. Tudod egy budán középiskolába járó lánynak lehet nem egyezik a véleménye egy gilvánfaival... Vagy egy 40 éves Debreceni nőnek, egy éppen londonba járó 24 évessel.


Valamilyen szinten mindneki egyéniség, de annyian vagyunk hogy nem lehet mindenki különböző. Akik nem követik a divatot ők is egyformák. Úgy akarnak különbözőek lenni hogy nem követik a divatot, de elég sokan vannak így.

Meg ez a divat dolog is elég relatív. Szerencsére ma már akármit felvehetsz magyarországon is (jobb helyeken) és nem fognak lenézni.


De hogy kérdésre válaszoljak, én úgy gondolom annak nincs személyisége, aki olyan ruhát vesz mások véleménye miatt, amiben nem érzi jól magát.


Még jó pár éve én is nagyon foglalkoztam hogy mások mit gondolnak rólam, és kiírtam ide hogy milyen szemüveget vegyek. Aztán Mindenki lesavazott hogy ez a müanyag keret mennyire gáz meg SZTK... meg hogy csak a hülyék vesznek Ray bant, így hát ilyen randa fémkeretes informatikus szemüveget vettem. Aztán évekkel késöbb vettem mégis egy Ray Bant, amiben sokkal jobban érzem magam és azóta a nők sokkal nagyobb százalékával keveredtem flörtölésbe... érdekes mi. :D

2017. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez érthető. De ezzel sincs így mindenki. Aki a divatot követi, az meg van győződve róla, hogy az az egyéniség, aki a divatot követi, és nem egyéniség, aki nem követi! Aki meg nem követi a divatot, az meg van győződve róla, hogy ő az egyéniség, és aki a divatot követi, az nem egyéniség! Pedig ez sem így van! Mindenki külön egyéniség! Az egyéniség a személyiséggel együtt van! Az egyéniséged a saját személyiséged, és fordítva!
2017. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nagyon érdekes, amit mondtál! És milyen igazad van! (Előző voltam).
2017. szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!