Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a tipikus magyar...

Milyen a tipikus magyar mentalitás?

Figyelt kérdés
2017. júl. 21. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Pont ilyen, hogy Te provokálsz, én meg jelentem.... 😂😂😂
2017. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb magyar ember nagyon szeret más pénztárcájában turkálni, nagyon szeretik azt megfigyelni, hogy más mire költi a pénzét. Ezt gondolom a legjellemzőbbnek.
2017. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jobb dolgod nincs mint jelentgetni?


Hát igen, második válaszoló, igazad van. Az a durva, hogy még rokonságon belül is jellemző ez, legalábbis ránk...

2017. júl. 21. 14:36
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi igényes, azt furcsának találják.

Hímsovinizmus.

2017. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

#3 Hizod a tipikus magyart, az első mindatoddal 😂😂 más dolgával foglalkozol....

De hogy válaszoljak a kérdésedre.... Nincs jobb dolgom... meleg van, nincs kedvem semmihez, ezért a nyaralóm udvarán próbálok kicsit trollkodni itt a gyk-n.... egész addig, mig az asszony haza nem jön és adunk a pentek estének 😂😂

2017. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Közömbösek vagyunk minden iránt. És ez rettenetes. Ez a közéletben nagyon meglátszik. Amúgy a kérdés tényleg provokatív
2017. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem ebben mi a provokatív. Ez egy kérdés, amit ha akarsz megválaszolsz, ha nem akkor nem. Aki ezen felhúzza magát annak úgy kell.

Szerintem a magyar mentalitás: 0 összetartás, álszentség minden mennyiségben, irigység, lenézés, ahogy fentebb írták: más pénztárcájában való turkálás, mindenbe beleszólás stb...

Szóval borzalmas, és nagyon kevés ember van akikre ezek nem igazak.

De ez csak az én meglátásom.

2017. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi a provokáció abban, hogy valaki kimondja az igazságot? Ha az igazság ki van mondva, és az ember el is fogadja annak tartalmát, akkor talán van esély a változásra.
2017. júl. 21. 19:08
 9/16 anonim ***** válasza:

#9 látod... ez is a tipikus magyar mentalítás, mert akinek kicsit jobban megy, azt a csórok nem fogadják el es valótlant állítanak.... ez van...

Mondhatsz bármit... Te csoró maradsz, én meg megyek a medencébe... 😁

2017. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mész hát :D
2017. júl. 21. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!