Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy anyának ilyen a kapcsolata a lányával?

Figyelt kérdés

Anyukám 59éves én pedig 26éves vagyok.

A probléma hogy néha olyan mintha irigy lenne rám mert amikor elkezdene sínen lenni az életem vagy boldog lennék olyankor folyton be kavar nekem ( el szólásokkal, avagy ki beszéléssel) az ő párkapcsolata apámmal nem volt jó, apám volt életében az első férfi nem élte ki magát és miután én meg születtem akkor kezte el kiélni magát apám háta mögött de apám nem elhagyta őt ahhoz túlságosan szerette hanem szenvedett látványosan és folyamatosan meg verte érte. Végül csak el váltak és olyan férfi lett anyám párja aki ugyan ezt teszi ő vele amit ő tett apámmal és az ő reakciója az ami apámnak volt. Én pedig fiatalon kezdtem el magamat kiélni és keresem az igazit de anyám nem mindig mellettem áll, hanem a fiúk oldalait nézi és nem az én oldalaimat mintha nem a gyereke lennék és nem értem mért ilyen irigy vagy mi miatt.



2017. szept. 1. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Sajnos vannak ilyen anyák. Szerintem próbáld vele minimalizálni a kapcsolatot, mást nem igazán tudsz tenni.
2017. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!