Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm, és a vőlegén...

Legjobb barátnőm, és a vőlegényem kapcsolata normális?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm (nevezzük Sárinak), szerintem kicsit túlzásba esett. Eleinte nagyon jó volt összejönni 3-an dumálgatni, volt olyan, h egyszer kétszer megkérten Sárit, h beszélgessen a párommal, mert mikor ideköltözzött nem voltak barátai, és valakinek kitudja adni a velem kapcsolatos problémáit. Pár héttel volt egy elég nagy balhénk és Sári bejárt a páromhoz dumálni, amit elis mondott. Aztán megkértem arra a barátnőmet, h ne találkozzon annyit a párommal, mert zavar, és ez szerintem nem egészséges. Volt egy buli hétvégén ahova én nem lettemneghívva, mert konkrétan az exemnél volt a party, és Sári és a párom voltak ott. Sára nagyon jól tudta hogy nekem ez nem tetszik. Majd mikor a buli utáni képeket nézegettem, és láttam hogy csináltak egy pár képet közösen. Namost egy jó párszor elkellett volna számolnom 100-ig hogy lenyugodjak. Mindkettőjükbe megbízom, mert tudom, h nem csinálnának semmit, de azóta Sári se keresett, pedig tudta h magam alatt vagyok. Most én fújom fel ennyire a dolgot, vagy ez normális?? Már nem tudom eldönteni..

2014. aug. 11. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a barátnődet meg kéne szaggatni, tuti rámászik a vőlegényedre.
2014. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a vőlegényt kéne megtépni, amiért élvezi a helyzetet, hogy két jó csaj marakodik rajta, ő meg teheti az ártatlant. Ő az, akinek most rendet kellene tennie valójában: Sárit a helyére rakni, és téged, a menyasszonyt biztosítani arról, hogy az eljegyzés számára nem vicc volt, és komolyan veled akarja leélni az életét, és ezen senki nem változtathat.
2014. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok ..és én tuti nem hagynàm, mert sajnos az ilyen jó kapcsolatok,elõbb utóbb baj lesz a vége...
2014. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem már az nem tetszik, hogy a vőlegényed elmegy egy olyan buliba ahova téged nem hívnak meg... mert más ha mindketten meghívottak vagytok csak te azt mondod, nincs kedved elmenni de ő menjen nyugodtan, és megint más hogy nem érdekli, hogy téged nem hívtak meg ő simán elmegy nélküled... az meg hogy nem jelentkezik a barátnő azóta, pedig addig nem volt ilyen, elég gyanús... talán valami miatt szégyenli magát és nem mer a szemedbe nézni...
2014. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek már tuti dugnak is.
2014. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!