Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zavar hogy lány vagyok (? ) (...

Zavar hogy lány vagyok (? ) ( (lent) )

Figyelt kérdés

öh nem is tudom

Elégnagy szégyenként élem meg hogy lánynak születtem.

Így kb mindent..a menstruációt meg a melleimet..az alacsony termetemet

Rosszul vagyok attól amit a környezetem meg a társadalom rám kényszerítene csak mert nőnek kellett születnem.


Bánt ahogy a srácok meg 'férfiak' bánnak velem az osztályban meg a munkahelyen.(nyárimunka.)

Hogy csak azért mert fiús vagyok egyből mind taplózik..semmibevesz,mert én nem vagyok jó arra hogy fodozhasson meg szédíthessen mint a többi lányt.

A másikesetben meg azért mert f a sz van a lábaközött akkor már autómatikusan többet is ér nálam.


Meg úgy ámblokk a többi nőnemű is zavar..akiknek az az élete problémája hogy letört a körme vagy hogy rászólt az a rohadt igazgató mert farmerbugyogóban jár iskolába.


Én nagyon fiús vagyok..bő ruhákat hordok meg hajam is elég srácos.

Van egy bátyám..egy évvel idősebb mint én.Ő az abszolút aranyifjú.A szüleim imádják mert hát mégiscsak FIÚ.majd viheti tovább a nevet a családban meg minden.

Mellette nekem kb kész nyomor felnőni.Látni hogy neki mindene megvan,hát az nagyon lehengaló..sokat is szorongtan emiatt régebben,hogy én is lehettem volna olyan mint ő.

De csak egy lány lettem aki a 'szèlsőséges'viselkedésével szégyenbe hozza a családját.

Amit amúgy abszolút lesz**rok mert egy percigse szeretnék megfelelni ezeknek..csak na.


Amúgy még így a rengeteg b**sztatás ellenére is azt hiszem eltudnék így éldegélni ahogy most vagyok...csak az van hogyirigylek kb minden srácot azért mert srácok.


Ja és kicsit nagyon undorodok a szextől

Egyrészt azért mert szerintem teljesen megalázó. Nem tudnám magam egy fiúnak se így alávetni.

Másik fele az a dolognak hogy kicsit magamtól is undorodok..

Vagy hát inkább szégyellem magam.Ja az jobb kifejezés rá.

Akkor én most transznemű vagyok vagy csak meg vagyok vadulva?



Na kérem..tulajdonképpen foggggalmam sincs hogy én most mit várok ettől a 'kérdéstől'

De sokkal jobb hogy így hogy kiírhattam magamból.

Kösz ha elolvastad és legyen szép életed!



2017. szept. 2. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Keress fel egy szakembert!
2017. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Aszta! Kemény vagy csajszi! ^-^ :D Pont ilyesmi lányt keresek.
2017. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1..oké?

2-ne nevezz már csajszinak légyolyszives

2017. szept. 2. 17:38
 4/21 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
75%
Néha amikor cigizek, azt képzelem, hogy egy démont szívok el, és füstként távozik.
2017. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én meg néha azt képzelem hogy farkam van

Ilyen mókás hely ez a világ

2017. szept. 2. 17:44
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Te teljesen kattant vagy

Örülj neki hogy lány vagy!!

2017. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nemtudok,mert teljesen kattant vagyok
2017. szept. 2. 17:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Transznemű szinte biztos nem vagy, csak nagyon összezavarodott és ha igaz amit írsz, elég fos körülményekbe kerültél a lázadó személyiségeddel.

Nincs miért irigyelned a fiúkat, nekünk legalább ugyanannyi társadalmi elvárásnak kell megfelelnünk, ezek alatt mindig erősnek, mindenre késznek és magabiztosnak mutatkozni, mert ha nem akkor nem vagy igazi férfi. Nem véletlenül van 6x annyi öngyilkosság férfiaknál mint nőknél.

Pszichológushoz nem tudom hogy kéne-e menned... Ebben a topikban kb minden kérdés kap legalább egy olyan választ hogy menj pszichomókushoz, szal nem tartom kizártnak hogy a pszichológuslobbi irogatja ezeket... :D

Az aranyifjúkat amúgy én is rühellem, a dús oldalrafésült nyomi hajukkal együtt

2017. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát a fos nem kifejezés az itt uralkodó állapotokra.
2017. szept. 2. 17:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre csak annyit tudok mondani, hogy kitartást, nekem nincs ilyen tapasztalatom de nekem is szar az életem de nem hagyom, hogy megtörjek.
2017. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!