Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is az xfaktort...

Szerintetek is az xfaktort csak megjátszák?

Figyelt kérdés
pl amikor tegnap osszeveszett byalex a tobbiekel szerintetek is csak megjatszottak?? es mit gondolsz a mentorokrol??

2017. szept. 3. 08:18
1 2
 1/14 Keresztes Bence ***** válasza:
76%
Szerintem az idei zsűri egy kalap sz@r és biztos, hogy valamilyen szinten megvan játszva
2017. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Igazából egy 10 éves kisfiú halt meg... a kora legnagyobb színdarabjában...

(Am sztem a sértések megszervezettek voltak csak Alex reakciója nem)

2017. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Előző szériában is volt egy full ugyanilyen dráma😂😂 szóval igen, megjátszák.

Elég volt ez az 1 rész nekem, a zsűrinek szerintem nem kéne ilyen lekezelően beszélni. Azért ne felejtsék el, hogy ők hol kezdték.

Inkább ez már az emberek lejáratásáról szól. Amikor énekelt valaki és Alex csak annyit mondot, hogy "ez kva sz×r", a többiek meg csak röhögtek...na mindegy.

2017. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
mondott* bocsi a hibákért
2017. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

A párom mesélte, hogy az ismerősei elmentek az egyik tehetségkutatóba fellépni. Ők rock zenét játszottak volna, de megmondták nekik, hogy mi lenne, ha félmeztelenül játszanák a zenéket? Persze nemet mondtak, és eljöttek.


A nézettség a leglényegesebb, ezért biztos hogy vannak benne megjátszások. A veszekedésekkel meg csak nő a nézettség, mert az emberek inkább figyelnek ilyenekre.


A zsűriről nem tudok semmit sem, mert idén se nézem az x-faktort, és nem bánom most sem :D

2017. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

persze, nagyjából 100%-ig.

de ezen nem szabad csodálkozni, a nézettség az egyetlen cél, bármit megtesznek ezért.

és ez nem csak az X-faktorra igaz, bármi másra is.

persze az egyszerűbb nép komolyan megeszi a dolgokat, még jókat könnyezik is az eseményeken, de hát ez a lényeg, cirkusz kell a népnek h kussba maradjon ...

2017. szept. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Persze hogy megjátszott.


Én már rég nem nézem az ilyen "tehetség" kutatókat. Főleg azért nem, mert csomó embert simán kiszórnak aki jól énekel, bezzeg aki hozza a semmilyen sablont arra megy az úúú...ááá...

2017. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos vagyok benne, hogy megjátszott. Egyrészt, amit más is mondott, hogy tavaly is volt egy hasonló balhés szitu.Másrészt szerintem már nincs annyi felfedezésre váró "sztár" és a müsoridöt valamivel ki kell tölteni, így próbálnak valami izgalmat belevinni.

Közben évröl évre egyre szarabb az egész.

2017. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

1000%, hogy megjátszott az egész. Ha ByeAlex tényleg komolyan mondta volna, amit mondott/kért, akkor le sem mehetett volna az adásban ez a műbalhé :D. Meg az is tök fura, hogy látják, hogy gáz van Alexszel, de azért küldözgetik be a castingosokat, aztán Gigi megszólal, hogy "kimegyek pisilni", és rögtön szünet lesz? :D

(amúgy meg ha megjátszott, ha nem, mekkora tahóság már, hogy egy ilyen duzzogás miatt nem figyelnek oda rendesen az énekesekre...)

2017. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen, 1000%.

Sőt, direkt elvárás a műsor készítői részéről. Azért kapják a nem kevés fizetésüket hogy ilyeneket is eljátsszanak.

2017. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!