Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A WWE csak egy szerepjáték?...

A WWE csak egy szerepjáték? Úgyértem John Cena meg a többiek csak megjátszák magukat? Nem igazából verekednek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy hogy elhitted hogy az komoly verekedés? :D :D
2017. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

8-10 évesen még én is elhittem hogy valóban verekednek, amikor a Cartoon Network után néztem a WWE-t.

Sajnos rengeteg felnőtt van azon a szellemi színvonalon, ahol elhiszik hogy valódi bunyó az, amit látnak.

2017. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
10évesen még én is elhittem:) aztán feltűnt, hogy mindig csak akkor kerül 619-re alkalmas helyzetbe a csávó ha Mysterio ellen volt :'D szóval összedőlt a kis világom, amúgy ajánlom figyelmedbe CM Punk UFC-s meccsét, annyira tudnak verekedni a pankrátorok
2017. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó lehet jönni Lesnarral meg stb., a többségre céloztam na:)

előző

2017. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A pankráció a birkózás egy műfaja, de igen, begyakorolt szerepjáték, mint az összes többi pankráció, nem kivétel a WWE sem. Szórakoztatás a célja, számomra olyan, mint egy másik tv-s sorozat. Minden héten új részek, új izgalmak. Ugyanúgy kell nézni/tekinteni,mint egy tv sorozatot, mert az is. Annyi,hogy itt képzett kaszkadőrök a szereplők.


Persze először én is elhittem, hogy ez az egész igazi... De feltűnt, hogy ritkán vérzik, meg olyan ütéseket bekapnak (pl. székkel), amitől nem állna fel 1 hét múlva. Aztán voltak olyan mozdulatok pl. 619 Rey Mysterio, vagy az Undertaker koporsó mozdulata, amelyek igazából nem jönnének össze, és látszik rajt, hogy megjátszott, "műtámadás". Persze nem azt mondom, hogy igazi sérüléseket nem szednek össze... Nagyokat esnek, és igen, megsérülhetnek, de a mozdulatok be vannak gyakorolva.

2017. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Maga a ring is rugalmas, megfigyelheted, amikor ráesnek. Nem fix, ez is amiatt van, hogy az ütéseket tompítsa.


Aztán a kamerázás... Direkt rángatják a kamerát közelről, hogy ne lássad, hogy tényleg megütik-e egymást. Lassításoknál is csak a támadás elejét lassítják, a befejezést már nem, ez sem véletlen.


Asztalokat nem is kell említenem, hogy valamilyen módon meg vannak fűrészelve, hogy az összetörjön, ha ráesnek. Egy normális asztal nem a közepén, szabályosan törne ketté.


A történetek mind kitaláltak, hiszen ha nem lenen viszály, nem lenne összetűzés, akkor nem nézné senki.


Lesnar viszont igen, nyomatta rendesen az UFC-t, ami igazi bunyó, de legutóbb is megbukott a dopping teszten, és inkább vissza vonult onnan. Dopping és különböző szerek miatt a pankrátorok 80%-át kizárnák egy "igazi" meccsről. Mark Henry ugyan így igazi erőemelő versenyeken vett részt, ahol nyert is, sőt az Olimpián is versenyzett. Szóval azért van mögöttük igazi teljesítmény is. De ha megnézed, Dwayne Johnson (Rock) sem véletlen színész, és a többi pankrátor is szerepelt már minimum 1 filmben.

2017. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, a pankrátoroknál nem gond ha tele vannak cuccal, alapból a legtöbb fizikum ami ott van nem is elérhető naturálon, sokan azért mennek oda, mert más sportban gátat szab hogy koxolnak
2017. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!