Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezelitek, kerülitek...

Hogyan kezelitek, kerülitek az olyan embereket, akik szándékosan érzelmeket provokálnak ki tőletek, leginkább negatívakat, majd pedig lelépnek és mégjátszák, hogy semmiről sem tudnak, sőt téged járatnak le mások előtt?

Figyelt kérdés

pl. aprólékos mű siránkozások, bűntudat keltése apró dolgokért, amelyek természetesek, normális esetben.

Ezeknek az embereknek valóban ez a szórakozásuk, érzelemzabálók vagy őszintén kell venni a viselkedésüket?

Megkérlek Titeket, ne jellemezzetek, köszönöm.



2014. szept. 12. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezekre az emberekre a "szarkeverő" szót használnám. Magánemberként egyszerűen elkerülöm őket és kész. Ha munkahelyen van ilyen, akkor már sokkal nehezebb a kérdés, és sajnos nagyon nem is lehet ellenük tenni, ha nagyon jó színészek. Egyedül az, hogy szólsz a főnöknek, aztán vagy őt rúgja ki, vagy téged. Mindenképp jobban jársz.
2014. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem te a kontroll elvételt írtad körül.

nem igazán hagyom magam manipulálni,negatív játszmákba belerántani magam és irányítani sem.

ha a nőd csinálja ezt veled,akkor fusd át gugliba-

férfihang shit teszt.

de ha mélyebben szeretnél elmélyedni a párbeszédek dinamikájában és a kontroll megtartásában,akkor-verbális önvédelem

ez egy könyv címe és fent van scribd-en.

2014. szept. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már nem figyelek oda rá és kész. Az a baj, hogy meg tudom érteni, hogy ez neki jó. Őszintén szólva nekem is jól esne ha így tudnék vele pszichológiai "hadviselést" gyakorolni. De gondolom ez azért van, mert még nem nőttünk fel igazán.
2014. szept. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik bátyám ilyen. Gyerekkorom óta ezzel őrjít meg. Most azt csinálom, hogy elengedem a fülem mellett, amit mond, ha pedig nagyon adja a helyzet, hogy muszáj válaszolnom, akkor elviccelem a megjegyzéseit.
2014. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!