Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bújkálhat valaki Faceboo...

Miért bújkálhat valaki Facebook-on? Nem írja ki a teljes nevét, nem lehet bejelölni, nincsenek kint fotói és van kb 4-5 ismerőse?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy kém, vagy ő Darth Vader
2017. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli a facebook. Pláne nem az, hogy a legtöbben azt is kiírják ha épp sz**rni mennek... én nem vagyok fennt ennek ellenére rengeteg barátom van. Szerintem ő csak arra használja, hogy ha valami fontos dolog jön közbe akkor ott van a fiókja aztán ennyi. Nem mindenki kívánja kiteregetni az egész életét.
2017. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl kiírom a teljes nevemet, lehet is jelölni. De nekem igazából az MSN kiváltására kell csak. Nem érdekel, hogy ki mit dob be a közösbe, mindig privátban beszélgetek.
2017. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom ismerkedésre ez a lehetőség kilőve...
2017. szept. 3. 17:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kilőve. Ha lehet neki üzenni, akkor írj. Bár ezt nem mindig jelzi a facebook.
2017. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is lopakodó vagyok. Szeretek kukkolni, de utálok fészezni.
2017. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer évekkel ezelőtt regisztráltam a FB-ra mert valamihez hozzáakartam szólni és ehhez kellett a regisztráció. Nem vertem nagy dobra, hogy fent vagyok, sőt! senkivel az ég világon nem tudattam. Akik rám találtak tökre véletlenül, megjelöltek, kb. 2 ember. Évekig így állt az oldalam, rám se néztem, míg valaki rám szólt, hogy megjelölt ám egyszer valamikor, de se kép se hang.

Na ekkor elkezdtem utánajárni, hogy miként törölhetem magamat végleg a FB-ról. Végül nehezen de sikerült szabadulnom. Nem érdekelnek a közösségi oldalak, nem szeretem kipakolni magamat.

2017. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne kilőve az ismerkedés?

Amúgy ezek általában 4-5 ismerőssel fake profilok szoktak lenni, szóval óvatosan. :D

2017. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert okos. Nem akar látszani, viszont látni akar.
2017. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a facebookot, meg az összes közösségi trágya oldalt.

Képet azért nem töltök fel, mert aki ismer úgy is tudja hogyan nézek ki. Nevem meg nem túl gyakori, így az ismerőseim könnyen megtaláltan.(teljes nevemen vagyok fent)

Ismerősnek azért nem jelölhetnek, csak ismerősök ismerősei, mert nem szeretem, azt ha valaki csak úgy bejelölget, általában akivel nincs közös ismerősöm, az nem is ismer. Meg van pár fura ember a múltból, pl. aki nem rég szabadult a sittről, mielőtt lecsukták sokszor muszáj volt vele találkozni, ilyen gyökerek se jelölgessenek, mert nem vagyok rájuk kíváncsi.

Amúgy meg, ha valaki valamit akar, akkor majd küld üzenetet, ha érdekel, akkor majd elolvasom. :D

25 ismerősöm van, volt egy másik profilom 10szer ennyivel, csak a múltat végleg leakartam zárni, így töröltem, meg nem voltam kíváncsi a színjátékra drámára, ami az üzenőfalakon folyt, sok hülye felvágó képre, és hogy Lakatos Pistikét éppen mikor és hol verték meg, hogy patkányozik, vergődik hozzászólásokba. :D

Ott se volt képem, nem írtam ki semmit, nem szóltam hozzá semmihez, minden képen amin megjelöltek, töröltem a megjelölést.


Most is csak azért vagyok regisztrálva, mert pár ismerősömet, akiket tényleg ismerek, csak itt érem el.

2017. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!