Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Letiltottak facebookról, de...

Koklerful kérdése:

Letiltottak facebookról, de az illető feloldotta a tiltást, miért nem tudom bejelölni?

Figyelt kérdés
Nem rég kb féléve egy ismerősöm letörölt utána pedig le is tiltott facebookról, de nemrég észre vettem hogy a tiltást megszüntette. Viszont nem tudom bejelölni, látom a képeit az idővonalát, mindent. Megtudom bökni, de ismerősnek nem tudom jelölni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. okt. 2. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2 variáció van a beállítások között, az egyik hogy bárki bejelölheti, a másik, hogy csak az ismerőseinek az ismerősei.
2016. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi kérdés itt az, hogy hol marad a tartásod? Azokat jelölgetni vissza, akik letöröltek és le is tiltottak. Ember... :D
2016. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezért tiltott le, mert már megint jelölhetni meg bokdosni akarsz. :)
2016. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem rosszindulatból mondom, de engem nagyon érdekelne az ilyen elborulás mögött mi zajlik le benned? Most komolyan...

Valaki letörölt, le is tilt, te meg fél év múlva észreveszed, hogy már nem vagy letiltva és megint "zaklatni" akarod? Az ilyeneknek mikor válik egyértelművé, hogy valaki nem kíváncsi rá és nem akar vele beszélgetni, nem akarja, hogy lásd a dolgait??? Gondolkozz már..

Gondolom nem véletlenül nem tudod bejelölni, még az is lehet, hogy a fb módosított valami funkciót megint..


Nálam már olyan is volt, hogy az a szerencsétlen szintén nem értett abból, hogy letöröltem, letiltottam. Erre mit csinál az elvetemült? Csinált még egy facebook profilt, és úgy fél-1 évre rá azon is, meg a 3.-on is bejelölt..

Nem normális az ilyen ember, az is biztos..

2016. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!