Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általánosságban az anime fan...

Általánosságban az anime fan lányok milyenek?

Figyelt kérdés
A lány imádja a Narutot. Csak kíváncsiságból kérdezem.

2017. szept. 3. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan, mint a lányok akiket én ismertem akkor Isten óvjon téged attól, hogy rosszat mondj akár egy animére is :D


Amúgy összességében kicsit szégyenlősek, de kedvesek (kivéve ha csúnyát mondasz a kedvenc animéjére) és szeretnek viccelődni (főleg animékről) és beszélgetni (főleg animékről.)

2017. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

A második hozzászóló ugyan elég nyersen, de nagyjából rátapintott a lényegre. Én erősen óvakodnék az ilyen lányoktól, de fiúktól is. Ezek eléggé gyerekes dolgok és akik idősebként (>14) is ilyeneket néznek, azokon általában látszik is, hogy elég gyerekesek. Ugyan az ilyen emberek próbálják bizonygatni, hogy vannak kifejezetten felnőtteknek szánt mesék is. De itt általában arról van szó, hogy az ő gyerek felfogásuk szempontjából felnőttesnek tűnik a téma, de egy felnőtt szemszögéből továbbra is gyerekes meséről van szó. Összegezve készülj arra, hogy az illető gyerekes, éretlen, komolytalan és nem elhanyagolható esetekben idegesítő is.


29/F

2017. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem vesszük ide azokat, akik évente megnéznek két animét, ami felkelti az érdeklődésüket, hanem csak a kő kemény "weeb" lányokról beszélünk, akkor azok, akiket ismerek rendkívül kreatívak; történeteket írnak, fanartokat rajzolnak, sőt, weboldalt is szerkesztenek a kedvenc animéikről. Van aki több évig kendózott azért, mert az akkori kedvenc animéje, a bleach meghozta hozzá a kedvét, mások meg a lehetőségeikhez mérten japánul tanultak/tanulnak és elolvasnak mindent a japán kultúráról.
2017. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
-és milyen sok húsz feletti csaj nézi...
2017. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Híres emberek, akikről lehet tudni, hogy animéket néznek:

Christian Bale, Samuel L. Jackson, Keanu Reeves, Quentin Tarantino, Robin Williams (amíg élt - Isten nyugosztalja...)

Ez a fajta "csak az idióták néznek animét" hozzáállás minimum olyan szűk látókörű, mintha valaki azt mondaná, hogy aki olvasás helyett sorozatokat néz, az egy agyilag 10 éves szintjén megmaradt retardált, mert csak az odaátot, vagy hasonló bóvli műsorokat ismer.

Az anime (még ha egyeseknek túl mélyen is van a fejük a s...ggükben, hogy ezt észrevegyék) a történetmesélés egyik módja; ugyanúgy lehetnek gyerekesek vagy komolyak, mint az élőszereplős filmek, vagy könyvek, viszont van egy sajátos aurájuk, ami kortól és nemtől függetlenül vonzhat embereket.

2017. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Nagy szeműek.
2017. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére hogy én is szeretek bizonyos animéket, bizonyos rajzfilmeket. Ha valakivel csak ezekről lehet beszélni akkor azt inkább elkerülöm.

És én azt vettem észre hogy a mai világban valamilyen szinten mindenki találkozott már animékkel. Mindenkinek van valami sorozat amit szeret. Legyen az a K-on! vagy a Game of Thrones. És az emberek nagy része szívesen is beszél róla, nem kell sokat keresgélni. De azok az emberek akik csak ezekben élnek, úgy mutatkoznak be, semmi más témájuk nincs, és a barátaikat is az alapján válogatják hogy ugyan azt a sorozatot szeretik azok kicsit hosszabb távon elég unalmas társaságot alkotnak.

2017. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!