Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki a vasúti sínen...

Ha valaki a vasúti sínen fényképezkedik, azzal azt akarja mutatni, hogy öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Vagy mirefel van az a divat, hogy egyesek a sínen fényképezkednek?

2017. szept. 3. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
nincs annak semmi jelentése...csak azt hiszik, menő más szarában, hugyában fetrengeni :D
2017. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez valami divat, és mivel semmi értelme, sőt, kifejezetten idiótaság, ezért könnyen levonható a következtetés azokról is, akik így fényképezkednek.
2017. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy időben a tükör előtt csücsörítés volt a divat, most meg gondolom ez, addig engem nem zavar, míg nem előttem fél méterre teszik, miközben épp 90-el megyek feléjük vonattal.
2017. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez sajnos valami elb*szott divat.

Mondjuk, ha valaki rajta ül és ilyen fekete-fehér kép, mellé még egy önsajnáltató idézet, akkor szerintem valami baj van az illetővel.

2017. szept. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Egy része gondolom olvasta/látta valami idézetes oldalon, hogy a vasútnak milyen metaforikus jelentése van az életre vonatkozóan és kényszeresen úgy érezte, neki is kell egy képet készítenie valami idézethez. A másik része meg látta hogy mások ezt csinálják, így majmolja.


Mondjuk én sokkal jobban bírom azt, mikor teljesen összefüggéstelenül csinálnak egy csöcsös-csücsörítős képet és melléírnak valami random idézetet. :D

2017. szept. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Vaaagy, vonzza a vasút és a mávnál akar dolgozni. Valaki vonatokat, kocsikat, mozdonyokat fényképez. Valaki a mozdony motorjának a bőgését rögzíti.

Nem értem az embereket, hogy miért kell ilyen beszűkülten, egy síkúan gondolkozni. xd

2017. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
60%
Van aki szerint menő, van aki szerint hangulatos, míg mások csak csinálnak egy képet mert jól néz ki. Mi anno koncertes szórólapra fényképezkedtünk és ehhez csináltunk videót síneken, mert az eltűnt gyerekek volt a téma és a Runavay train című dal megihletett bennünket. Vasutas ismerőst kérdeztünk és mutatott használaton kívüli síneket ahol meg tudtuk csinálni.
2017. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
60%
* Runaway sry
2017. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!