Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lesz valami...

Szerintetek lesz valami hátrányom a hajam miatt az egyetemen? Ki fognak nézni nagyon? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
18/L vagyok és nemrég raszta hajam lett, amit imádok de a szüleim szerint nem fogok tudni beilleszkedni az egyetemen miatta. Gyógyszerész karra fogok járni és alapvetően mindenkivel kedves vagyok... de most kicsit félek hogy csúnyán néznek majd rám/lenéznek
2017. szept. 4. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak ezzel foglalkozni, meglesz mindenkinek a maga baja. Amúgy is, legalább egyedi vagy. :)
2017. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra nem lehet tudni, de szerencsére egyetemen már általában nem szoktak ilyesmi miatt kinézni valakit. :)
2017. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hajadat nézik utoljára, ne aggódj
2017. szept. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék károgni, de azért óva intelek: előfordulhat, hogy kifogsz egy oktatót, aki elkezd beszólogatni. Sosem tudhatod, melyik tanárnak mi a fixa ideája.


(Lány vagyok, tövig nyírt hajjal. BTK-ra megyek, jövő héten kiderül, sikerül-e elkerülnöm az egzecíroztatást.)


Az osztálytársaktól szerintem nem kell tartanod, egyetemen a normálisabb emberek szoktak összegyűlni, és mindenkinek meglesz a maga baja, tárgyfelvétel, óraütközés, jegyzet, dolgozat, vizsga… Ha még bulizós is az illető, talán észre sem veszi a hajad, annyira leköti minden egyéb. :)

2017. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Valószínűleg le se fogják szarni. Én kék csíkos hajjal jártam 3 karra is, sehol sem tettek negatív megjegyzést a frizurámra.
2017. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én szakomra a kéktől elkezdve a rózsaszínen át a zöldig mindenféle színű hajkoronájú lány és fiú jár, egyiküket sem nézik ki. Tény hogy megfogja az ember tekintetét elsőre, de másodjára már fel se tűnik. A raszta meg kevésbé kirívó mint egy uv színű haj, szóval abszolút nem kell ezen görcsölnöd.
2017. szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm vegyészetre járt. A csoporttársának rikító répasárgára volt festve a haja. Népszerű volt a szaktársak körében, és a tanárok sem pikkeltek rá. De nyilván ez szak- és előadó/tanárfüggő.


(nálunk bölcsészkaron meg nem büfészakokon is mindenféle volt... félig leborotvált, másik felén hosszú hajú fiú, lila tüskés hajú fiú, türkizkék hajú lány...)

2017. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!