Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan oldodjak fel?

Hogyan oldodjak fel?

Figyelt kérdés
Alapjáraton egy hallgatag, zárkozott nyugodt természetű lány vagyok. Új környezetbe kerültem, új emberek közé ( kollégiumba). Nem tudom, hogy merjek nyitni feléjük, mert jelenpillanatban csöndben ülök mig ők beszélgetnek (3an vagyunk a szobában). Korkülönbség is feszélyes (26 vagyok, ők 19 és 22 között ). MOst épp itt sincsennek. Egésznap bőgnék és legszivesebben haza mennék)

2017. szept. 5. 16:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfejtettem hozzátenni, hogy van egy beszédhibám is ami miatt félek megszólalni idegenek előtt... (Pedig aki ismersz azt mondja tisztàn érti mit mondok)
2017. szept. 5. 16:37
 2/4 anonim válasza:

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Első sorban ezt mindenképp fogad meg.

Amúgy nekem is van beszédhibám, de ez ne akadályozzon meg.

"Hagyd abba a sajnálatot.Nem kell bocsánatot kérned a nevetésedért,azért,ahogyan öltözöl,ahogyan a hajad,sminked csinálod és,ahogyan beszélsz.Nem kell bocsánatot kérned azért,mert önmagad vagy.Tedd félelmek nélkül.Itt az ideje,hogy elfogadd: ez te vagy és le kell élned az egész életed magaddal.Szóval kezdd el megkedvelni a szarkazmusaid,az ügyetlenségeid,a furcsaságaid,a sajátos szokásaid,az egyedi humorod,a hangod,a tehetségeid,mindened.Ez lehetővé teszi,hogy könyebben éld az életed azzal,hogy csak egyszerűen önmagad vagy."

Amúgy bocsi, hogy ennyi idézettel traktállak, de szerintem sokat segítenek. :)

Hallottad miről beszélgetnek, biztos voltak róla gondolataid, ezeket ne félj kimondani! :)

2017. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a segitséget :)

Persze, hogy voltak

2017. szept. 8. 06:10
 4/4 anonim válasza:
Akkor hajrá! ^^
2017. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!