Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy oldódjak fel a munkatársa...

Hogy oldódjak fel a munkatársaim társaságában?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, új munkahely, 2 szép lány, 3 raktáros srác (irodába vagyok a 2 lánnyal). Amikor a raktárosok is ott vannak egyszerűen le vagyok fagyva, mondanak valami vicceset én meg egyszerűen nem tudok mit válaszolni, ott állunk a buszmegállóba és egyszerűen semmi se jut eszembe amit mondhatnék, kérdeznek akkor nagynehezen válaszolok :/ Valaki tanácsot tudna adni? :/
2017. aug. 1. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én is ilyen vagyok és változni már nem is fogok szerintem, mivel nem 22 vagyok hanem 42 :D
2017. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én szeretnék...sokat küzdöttem, hogy egyáltalán fejlődjek valamit mert suliba még gázabb voltam de ez nem elég még. Valami blokkol az agyamban
2017. aug. 1. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is küzdöttem :D de hiába.
2017. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ezt mi váltja ki? Mert több embert is ismerek ki ilyen, családi tényező?
2017. aug. 1. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kialakult, amikor oda kerültem talán az első 1 hétben csendben figyeltem hogy ki milyen, senkihez nem mentem oda, utána jöttek hozzám. Kérdeztek a rólam, a tetkóimat nézegették, utána hozzám csapódtak.

Így 1 év elteltével, olyan őszinték vagyunk egymással mint a családtagok, nem tabu az otthoni szex kitárgyalása se, nem válogatjuk meg a szavakat, mondhatni igazi állat módon nyomjuk néha :)


Bár én srác vagyok de nem volt ilyennel gondom, persze mérlegelni kell hogy kíváncsiak-e rám, akin látom hogy olyan le se szarom.

25F

2017. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én is fiú vagyok sry elfelejtettem írni xd jó neked utolsó remélem majd itt is kialakul :D előző helyen 1 év kellett hogy feloldódjak
2017. aug. 1. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

# 4/6 Időpont ma 19:21


Nagy a valószínűsége, hogy a környezet, gyerekkori nem megfelelő szocializálódás.

Mondanám, hogy így születtem ! de akkor hazudnék. Voltam óvodás én is, és félre voltam téve, félre voltam dobva mindig mint egy rongy, mintha nem is léteztem volna. Nem haverkodott velem senki, szinte mindig egyedül voltam, az óvónők meg sz @ rtak rá magasból.

2017. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van


Egyrészt alapból az, hogy introvertált személyiségű vagy.


Másrészt oedig társas szorongás, szociális fóbia.


Nagyon alacsony szinten tanultad meg a szórakoztató-felesleges-bájcseverészős kommunikációt.


Egy extrovertáltak hatalmas belső igé.ye van erre a típusú beszélgetésre, egyfolytában gyakorolja a szövegelést. Évekbe telhet ilyen szintre jutnod.


De fogalmam sincs, hogy hogyan ia kellene nekikezdeni, gyakorolni-fejlődni.


25f

2017. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!