Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért volt sokkal finomabb a...

Miért volt sokkal finomabb a Görögországban vásárolt 7 days croissant, mint amit Magyarországon vettem? Rosszabb a Magyarországra szállított termékek minősége?

Figyelt kérdés

Szándékosan hazahoztam jo párat, mert ott nem akartam elhinni, hogy tenyleg ennyivel finomabb. A töltelék is sokka tobb volt benne.

Aztan vettem egyet itthon es egymás utan megkostoltam a kettőt. Sokkal jobb volt a görög. De miert? Direkt rosszabb a magyarországi termékek minősége?

Egyébként milka csokikrol is hallottam hasonlo pletykákat.



2017. szept. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ebből már volt egy cikk, ott arról volt szó hogy Ausztriában lényegesen jobb egyes adott márkájú élelmiszeripar termékek minősége, mint a hazaiaknak. Papíron ez valószínűleg jogszabályellenes, bár minimális minőségbeli változásokat jelenthet az élelmiszerekkel kapcsolatos előírás/törvény bizonyos országokban (tiltott tartósítószerek, stb. ), azonban érezhető különbségnek nem kéne lenni.
2017. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Igen, és még a Hold is kisebb.

A Nap se melegít annyira.

2017. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Hm bizony-bizony velünk a xart etetik...
2017. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
53%
Kár hogy azaz igazság nálunk azért szarabb,mert a kedves kormány ezt akarta elérni a "Hamburger adóval" ....amúgy vannak delicatessek ahonnan lehet ilyesmikből normálisat kapni országon belül...
2017. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!