Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nők viselnek ilyen...

Milyen nők viselnek ilyen körmöket?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú és mindig színes. Milyenek lehetnek, mi lehet a foglalkozásuk, mit sportolhatnak, stb?


[link]


2017. szept. 6. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez még nem is durva. és izléses is. pedig nem vagyok oda az ilyesmiért, a kérdés engem is foglalkoztat :D meg hogy hogy törölnek segget. tenyérrel?
2017. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanugy toroljuk a seggunket, ahogy te #1.
2017. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi #2. Most hogy ezt tisztáztuk már nyugodtan fogok aludni :D
2017. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyanok, akik már nem tudják mit csináljanak szabadidejükben ezért elmennek körmöshöz, sminkeshez aztán jön a szoli. Túlzásnak tartom ezeket a karmokat, pedig csaj vagyok
2017. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt én se tudom. Barátnőm szokott lakkozni, de ő nem viszi túlzásba, mint az általad küldött képeken a csajok. Egyszer mutatott nekem egy "buborékkörmöt" is, ami elég gusztustalan volt. Mondta, hogy ő ilyet se csinálna. Ő mindig a hónapoktól függően lakkozza a körmeit. Pl. márciusban valami olvadó havas körömlakkot alkotott. De csinált márc. 15-re is magyar színekben. Kérdezem, kokárdát nem teszel rájuk? :D
2017. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hogy törölnek segget. tenyérrel?"


Szerintem WC-papírral.

2017. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!