Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről?

Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés időm van, ezért regisztráltam egy ismerkedős oldalra. Még csak nem is puccosra, hanem egy teljesen átlagosra.

20-40 korosztály között keresgélve, nézegettem a hölgyek adatlapját, és szinte kivétel nélkül be van állitva nekik feltételként az iskolai végzettségként a felsőfokú, a vállalkozó, felsővezető, és keresetként 300.000-500.000 között vagy afelett....

Persze ők a "boldogságot" keresesik.


Ez a nagy átlag.


Nem vagyok egy ronda ember, teljesen rendbe van az eletem, de nem vagyok sem vállalkozó, és sem felsővezető... valamint a fizetésemről s3m beszélek velük a 4-5 levél után.

Így sok levél abba is marad...


Tényleg csak ennyi számít ma? Vagy teljesen elsiklott minden, es csak én nem vettem észre? Ciki már az érzelem?



2017. szept. 7. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom akkor 40 eves vagy. Ha 40 evesen 20 koruli gyerekkel akarsz lenni azt meg kell fizetni.
2017. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ne gondolkodj, mert nem megy.

29 vagyok.

2017. szept. 7. 11:03
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Na persze 29. De mindegy is, a noket meg kell fizetni a tarskeresorol.
2017. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Rossz társkeresőn vagy.
2017. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőztem, viszont nem vettem észre ilyet. Sőt, szinte senki sem töltötte ki ezeket a részeket. Az igényeknél max. az életkort, magasságot jelölték meg.

Fizetését senki sem adta meg, csak az iskolai végzettségét, vagy hogy milyen jellegű munkát végez.

Én senkivel sem leveleztem ilyenekről. Pár levél után találkoztunk, és személyesen megbeszéltük, hogy ki, mivel foglalkozik. Konkrétan a fizetés sose jött szóba.

2017. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi a jó társkereső? Ez elég sok helyen van reklámizva, és NEM szexpartner kereső....
2017. szept. 7. 11:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

elittárs-ra gondolsz???

Szerintem az nem jó. Sokan regisztrálnak diploma nélkül, hogy majd ott biztosan gazdag pár fognak ki :) Pedig ugye az a szlogen, hogy a diplomás társkereső.

Minden társkereső szexpartner kereső is egyben :D Szóval tudni kell válogatni.

2017. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Randiv.nal...
2017. szept. 7. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Amíg a társkeresőkben nincs valamiféle szűrés, ami alapján reálisak lesznek a profilok, addig mindegyik használhatatlan marad. Persze, lehet fűzni emberkéket, egyeseknek össze is jön, de statisztikailag nem túl nyerő a dolog.

A véleményem meg az, ami a mai kapcsolatokat jellemzi. A többség egy tökéletes és kész párt akar, aki kényelmes és nem kell érte melózni. Aztán, amikor senki sem olyan, amilyennek elképzelték, jöhet a panaszkodás, hogy mindenki béna, mert nem talált senkit.

2017. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!