Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről a nőről?

Mit gondoltok erről a nőről?

Figyelt kérdés

Minden miatt panaszkodik, agresszív, semmi sem jó neki.

Az életben konkrétan semmit sem ért el. Csoda, hogy érettségije van, felőtlenül férjhez ment, mert a szülei azt mondták, hogyha 1 évnél van tovább valakivel kapcsolatban, akkor menjen férjhez. Pedig szerencsétlen magáról sem tudott gondoskodni értelmileg, sose volt pasija, szült egy gyereket. A lakást a férje biztosította, a munkáját is csak ajándékba kapta a férje részéről, vmi vállalkozást folytatott, ami a férje szüleié volt. A gyerekét nem tudta felnevelni, és panaszkodik, hogy neki milyen rossz. A pasi elvált tőle, nem lehetett bírni mellette, a gyereke is az apjával él. Csodálkozik, hogy rossz az élet vele szemben, és hogy senki sem akar vele lenni, másról nem tud beszélni, csak a panaszkodásról, sminkelésről. Ennyiből áll az élete, és beleszólni mindenki életébe, kritizálni másokat meg pletykálni. Ma azzal jött nekem, hogy én még semmit nem tettem le az asztalra (amúgy már egyetemista vagyok, saját jövőt akarok biztosítani magamnak, anélkül, hogy a számba rakták volna).

Mit gondoltok az ilyen emberről?


2017. aug. 14. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Semmit, nem érdekel egyáltalán. Miért itt akarod bizonyítani az igazad?
2017. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom az ilyeneket megérteni. Volt egy osztálytársam, aki szinte ugyanilyen volt, a tetejébe még káromkodott is, és minden mondata végén elhangzott egy b*szdmeg. Ő is folyamatosan pletykált, még az állítólagos legjobb barátnőjét is úgy lehordta mások előtt, miközben pár méterre állt tőle. Neki se volt semmi érdekes témája, mindig pletykázott és másokat szidott. Érdekes, amíg velünk volt, sokan társultak hozzá, de amikor átment másik iskolába, akkor nem hiányzott senkinek, és sokan bevallották, hogy eléggé rosszindulatú lány. Szerintem ha valaki ennyire negatívan áll az élethez, és az emberekhez, akkor ne csodálkozzon, hogy nem történnek vele jó dolgok. Egyébként meg nem kell velük foglalkozni, az a legjobb.
2017. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Lehet történt vele valami nagyon rossz, ami miatt ilyen. De ha találkoznék vele biztos idegesítene.
2017. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!