Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már hogy sötétedésk...

Előfordult már hogy sötétedéskor vagy este féltél valakitől az utcán?

Figyelt kérdés

Nekem vannak tapasztalataim ezzel kapcsolatban, pedig céltudatos, határozott ember vagyok, szeretek magammal foglalkozni így a súlyzós edzés hozott változást az életemben mert látványosan átalakultam és elérhető.


Nem egyszer előfordult hogy főként fiatal lányok rezzentek össze amikor szembejöttek velem, szeretek sportosan járni, praktikus is, emellett légiós fazonra van vágva a hajam és felül pár mm, mondták már az évek során hogy lehetnék foci huligán is :)


Pár napja történt, hogy már késő este volt és igen lehűlt az idő így az végig becipzároztam a fekete felsőmet és fogta az egész nyakam, akkor pont a teljes fekete adidas szettem volt rajtam, a fekete cipőm széle volt csak fehér, és ez az összhatás párosult közel 93kg-al.

A lány még pár méterről rám nézett, közeledve egymáshoz meg már lehajtott sietve fogta a retiküljét és a mobilját is inkább elrakta, nyilván legbelül kicsit megugrott a vérnyomása, bár nem tudom milyen lehet ilyenkor a másiknak, mert én nem tartom magam ijedősnek.

Ugyanígy volt már aki a lépcsőn nem mert lejönni a barátnőjével, és inkább megálltak fent mert ott még járkáltak emberek.


2017. szept. 7. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2017. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sötétben kb. mindenkitől megijedek. Sajna nem nőttem ki :(
2017. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2#

Értetlenkedek, nekem furcsa hogy valaki úgy tart a másiktól hogy csak szembe tart vele, vagy elmegy mellette. Ennyire túl gondolják a dolgokat?

2017. szept. 7. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkáéébb rölem félnek pedig galamb vvagyok.
2017. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Előfordult de azok nem ilyen kaliberűek voltak, mint te. Láthatóan bekattant, drogos fickó követett, volt hogy autóval követtek napokig, pedig semmi különös nincs rajtam.
2017. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy csapat kocsmatölteléktől. Szerencsére nem bántottak.
2017. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te ezt nem is értheted, épp azért mert férfi vagy, és soha nem kellett úgy végigmenned behúzott nyakkal NAPPAL az utcán, hogy legalább öten szóltak be, hogy mit tennének veled (és éjszaka biztosan nem csak eddig merészkednek).


Én is inkább átmegyek az út másik oldalára, pláne éjjel, mert a fene tudja, melyik "jámbor" pasasnak támad rám gusztusa, és ha bántani akar, megteheti, mert gyorsabb és erősebb, mint én.

2017. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, kocsma+buszmegálló közelében lakom, ami elég "érdekes" emberek gyűjtőhelye esténként, szóval általában úgy megyek haza, hogy a kezem a zsebemben van, kulcs az öklömben kb így:

[link]

Kérdező, ne vedd magadra, ha megijednek tőled, mert ez nem személy szerint neked szól, inkább annak a ténynek, hogy

nem élünk veszélytelen világban, egy idegen szándékait meg nem fogjuk megismerni csak abból, hogy egy pillanatra ránézünk.

2017. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!