Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így, és...

Miért viselkednek így, és miért vonzó ez egyáltalán bárki számára is manapság?

Figyelt kérdés
Egy tini lány mai viselkedése, többség, hogy annyira mocskosul beszél stb. Meg,több ismerösömnél láttam, hogy ők nem jönnek össze olyan hamar valakivel, főleg nem facebookon, aztan hopp egyből kirakták és 1 hét után vége is lett a nagy szerelemnek kb, meg ez a sok kamu hülyeség, én undorodom ezektől... Ezek így keresnek szerelmet? Szelektálnak? De miaz amitől a nagy szerelem hopp semmivé válik? Aztán köszönni sem köszöntek egymásnak. Nem húzom tovább, biztosan sokan tudják ezeket a dolgokat... Én undorodom a korosztályomtól! 17f

2017. szept. 9. 02:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Olyanról még nem hallottál, hogy csak pár menet a cél? :D
2017. szept. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Én a korosztályodra jellemző helyesírástól és fogalmazási képtelenségtől megyek a falnak. Nem igaz, hogy nem vagy képes a mondanivalódat összerántani pár kerek mondatba te sem.

Mi az az "egy tini lány mai viselkedése" például? Mi a tököm az a "mai viselkedés"? Ennél szerencsétlenebb, magyartalanabb kifejezést nem találtál? És az mit jelent, hogy: "többség, hogy annyira mocskosul beszél stb."? Ez mi a frász, ilyen egymásra hányt szavak, ennek se füle, se farka.

Na, én az ilyen butáktól undorodom.

2017. szept. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert tinik.
2017. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
En a "manapsag" szotol megyek falnak, amit minden 2. kerdesben leirnak. Mit jelent konkretan? Tudod, a mondas szerint egy uj szulottnek minden uj, de a jelenseg maga mindig is letezett.
2017. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Elég zavaros ez a kérdés...

Irritál, hogy nem tudsz egy épkézláb mondatot leírni. Talán próbáld meg újra.


Neked nincs barátnőd, de már nagyon szeretnél, ugye? Pitsák és kisr_bancok mindig is voltak, mindig is lesznek. Felesleges rajta fennakadni. Tapasztalatokat szereznek, élvezik az életet. Te is próbáld a sajátodat.

2017. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
régen is ez volt csak nem fb-n zajlott az ismerkedés... ebben semmi manapság sincs, csak neked új
2017. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
A kérdést nem igazán értem, de most lusta vagyok értelmezni. Az azonban tény, hogy a korosztályodba sok undorító viselkedésű ember tartozik.
2017. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%

Azért beszélnek csúnyán, mert azt hiszik elnyerik kegyeidet.

Hívd fel figyelmüket, hogy romlik az esélyük a csúnya beszéddel. "Ha így fejezed ki magad, nem lehetsz a csajom!"

Továbbá beszélj álláspontodról, hogy 17 évesen kizárólag a hosszú (egy hetet meghaladó) párkapcsolat híve vagy.

Ne undorodj, inkább fordulj együttérzéssel feléjük, hiszen arról van szó, hogy kapcsolat-függők, és te is könnyedén rászedhetsz egy ilyen lányt a párzásra, nem lehetsz finnyás.

Szó sincs szerelemről, az olyan ritka virág, mint Jézus, Buddha, Lao Ce. Mindössze testi vágyakról van szó, s a lány hipnotizálja magát arra az időre "szerelmes vagyok", amig meghúzzák.


Te se a szerelmet keresd, ráérsz. Most csak vadász a dugható csajokra.

Ha ellenkezel, akkor csak savanyú a szőllő.

2017. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!