Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság a csajok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a csajok miért viselkednek és öltözködnek úgy, hogy feltűnést keltsenek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek nem személyeskedni szeretnék.

2016. aug. 6. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

"Divatból."

Én meg azt veszek fel, amiben jól érzem magam és kényelmes...

2016. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nagyon sokan versenyhelyzetben érzik magukat: nem vagyok elég szép, nem vagyok elég vékony, nem elég nagy a mellem...


Na de mihez nem elég?

Amit beléjük ver a média: megszerezni a "full"-os pasit. Ehhez nem elég.


Személyeskedés nélkül, természetesen.

26/F

2016. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán ez is hozzájárul, hogy a társadalomban megszaporodtak a konfliktusok. Sokkal hamarabb ugranak egymásnak kis jelentéktelen dolgok miatt. Régebben elképzelhetetlen lett volna. Hallottam olyat h valaki megveretett egy srácot csak amiatt mert megnézte a barátnőjét.
2016. aug. 6. 17:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azért követem a "divatot". De nem rakom ki semmimet. 😊 Így jobban érzem magamat. Sokan mondják,hogy sportosan öltözködök. Ez így van de nem mamás öltözetekbe. 😊 Bár van egy kettő ( na jó több) olyan csaj a környezetemben akik mindenüket kiteszik amit csak tudnak..
2016. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En szeretek jol kinezni, kicsit kihivoan, szeretem ha megdicsernek, hogy hatni tudok a ferfiakra. Ez nagyon megdobja az onbizalmamat es a noiessegemet :)
2016. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt hiszeik, ez az elvárás.De miért kéne bármiféle elvárásnak megfelelni még ebben is? Nekem, bár én is nő vagyok, nem tetszik az ilyen rib ancos, direkt magamutogatós öltözködés, amiből kint van mindene, úgy néz ki, mint egy ropogósra sült grillcsirke és a sminkje meg mint egy bohócé.Szerintem az, ami elegáns, csak finoman, rafináltan sejteti az alakot, az sokkal "feltűnést keltőbb", csinosabb.Sok mai csajból pont az hiányzik, ami nőies.Nincsenek női praktikáik, nincs nőies titokzatosság, nincs igazi , egyéni stílus, csak mindent kirakni, ennyit tudnak.Hiába kilónyi smink, mindent mutató, drága ruha, valahogy nincs mögötte semmi.Én ezt látom és ez nem jó.
2016. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én szomorúnak tartom a metrón iPhone5s vagy c vagy még újabb, aztán kikent ilyen olyan izé "full-osba" aztán ugyanolyan koporsófejű mint a legtöbb, többi.


ezek mind tucat emberek.


de erre van igény!

2016. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja nekem is elegem van az ilyen csajokból , kimegyek az utcára és mindenki tök egyforma ...... Én szeretem a sportos lányokat legalább ők nem tartoznak a "tucat " közé.
2016. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!