Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságok ugranak...

Milyen tulajdonságok ugranak be a Réka névről? Milyen egy Réka?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyen nem ugrik be. Nem vagyok olyan ostoba, hogy név alapján tudjam valaki személyiségét. Ez esetben minden Réka személyiségét. Jézusom...
2017. szept. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Az általam ismert Rékák mind energatikusak és vidámak.
2017. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Semmi rossz.
2017. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Gonosz. :)
2017. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Ahány Réka, annyi különböző tulajdonság...


Én Réka vagyok, nekem soha nem tetszett ez a név, nem lehet becézni, nem is túl nőies szerintem, olyan komor...

De én ilyen is vagyok, vagyis inkább csak a depresszió miatt. Alacsony vagyok, vékony, csendes, a nőiesség messze áll tőlem.


Egy másik Réka, akit ismerek egy nagyon kövér lány, tele önbizalommal, színjátszó körben van benne, mindenki szereti, mosolygós, mindig jó kedvű.


Szintén másik Réka, egy nagyon buta, plázacica, undok csaj.


Még egy Réka, magas, sportos csaj, focizik, kosarazik, úszik, de ő is sokszor bunkó.

2017. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nevrol olyan szemely ugrik be, aki nem retten meg a dolgoktol, energikus, nagyszaju, figyelem kozpontjaban van- ezek poz/neg ertelemben .
2017. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Természetesen nem konkrét emberek tulajdonságaira vagyok kíváncsi. "Jézusom..."

Akiknek sikerült értelmezni a kérdést és arra válaszolni, mind le lettek pontozva. Gratulálok emberek.

2017. szept. 9. 09:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én Réka nevű ismerőseim mind aranyos, humoros, empatikus lányok.
2017. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Az volt a kérdés, hogy mi jut eszembe a Réka névről, milyen egy Réka. Én pont hogy nem értelmeztem félre. Tanulj meg fogalmazni. Még jobb, tanulj értelmes dolgokat, ne ilyen ostobaságokon gondolkozz. Következő kérdésed olyasmi lesz, hogy az ikrek nőhöz illik-e az oroszlán ?
2017. szept. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 Rékát ismertem eddig, kb olyanok, mint de Vito es Schwarzenegger, szoval az emberi termeszet ket veglete. Az egyikert rajongtam, 3 komoly evet toltott a szivemben baratkent. O is energikus volt, erzelmes, rapszodikus, kiszamithatatlan. A masikat meg beultethettem egy sarokba, ott maradt, es fotoszintetizalt, kb egy szinten volt a mellette levo fikusszal.

No, akkor ezek alapjan a Rekak, valahol kettejuk kozott vannak ;)

2017. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!