Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik a nőies...

Timcsi999 kérdése:

Szerintetek mik a nőies tulajdonságok/megnyilvánulások?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 12:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Én abszolút nem tartom magam nőiesnek, szóval nem tudom mennyire leszel elégedett a véleményemmel.Mindenképpen fontos az szerintem, hogy ápolt legyél, magabiztos, és ezt ne rejts el. Jó ha egy nő gondoskodó, humoros és intelligens. De szerintem a legfontosabb az, hogy rugalmas úgy, hogy tudja mit akar. Ha a párosnak közbejött valami a munkahelyén, ne verd ki a biztosítékot, mert lehet, hogy azért gürizik annyit pluszba, hogy megvehesse neked azt a fülbevalót, amit kinéztél magadnak. Fogadd el, hogy néha egy focimeccs fontosabb mint az, hogy elmenjen veled moziba. De túlzásokba sem kell esni. Ne nézz el neki mindent, neked is van szavad, hát használd. A mértékletesség a nő egyik legfontosabb erénye. :) Például az nem nőies megnyilvánulás, hogy egy diszkóban 200 ember szeme láttára összehányod magad, hogy aztán fél perccel később megint a seggedet rázzad. Az sem nőies, ha kínosan ügyelsz a mozdulataidra, és arcvonásaidra mondjuk az első randin vacsora közben. A partnered látni fogja a küszködést, és inkább lelép.Legyél spontán, de tarts mértéket. :)
2017. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez egy szuper válasz volt köszönöm,egyetértek :)
2017. aug. 8. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Túlléphetne már a társadalom az alapvető emberi tulajdonságok női/férfi csoportokba való kategorizálásán... Minden, amit #1 írt, vonatkozik egy normális férfira is, kivéve nyilván, hogy az egyik gürizik, a másik meg fülbevalókat kunyerál tőle, de szerencsére jobb helyeken már ez sem divat.
2017. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!