Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csináltam egy nagy hülyeséget,...

Csináltam egy nagy hülyeséget, hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Elköltöttem 100.000 ft-ot pszichológusnak. Ráadásul anyám pénze volt , alkalmanként 5000 volt, közben semmi bajom nem volt már, csak lehúzta a pénzemet az a nő, függőségben tartott úgy érzem. érzelmi manipuláció volt én meg mint a birka mentem és alárendelődtem neki, közben 45 perces semmilyen beszélgetés volt. Én meg hazudtam ott össze vissza és észre se vette. és lekezelően is beszélt velem. Úgy érztem magam közben mint valami stockholm szindrómás túsz aki próbált megfelelni a fogvatartójának pénzért.

Nektek mi volt a legnagyobb hülyeségetek.


2017. szept. 9. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval végig hazudtál a pszichológusnak, hogy megfelelj neki? Akkor mi a jó bánatért mentél egyáltalán oda? Mesélj még, kérlek :D

Nem, a pszichológus nem tartott függőségben, ő észrevette hogy komoly gondjaid vannak fejben, de sajnos ezek szerint te nem. Neked kell változtatni, ő csak mutatja az utat, mit gondoltál, majd varázsütésre megszünteti a problémáidat?

2017. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem már nincsenek problémáim
2017. szept. 9. 14:41
 3/5 A kérdező kommentje:

a pszihológus szerint az probléma hogy rávigyorgok emberekre az utcán és néha követem őket, hogy felgyújtottam egy szénakazalt az út szélén az is probléma szerinte.

de az nem hogy vertek az iskolában.

2017. szept. 9. 14:42
 4/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2017. szept. 9. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
a pszihologusok a hulyekbol elnek meg ilyen jol:D
2017. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!