Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csináltam egy oltári nagy...

Csináltam egy oltári nagy hülyeséget, honnan tudnám azt leszűrni, hogy mások rájöttek-e?

Figyelt kérdés

Az a baj nem kérdezhetek rá mert ciki a sztori,akkor gyökérnek érzem magam miatta :D Mindenbe azt látom,hogy mások tudják de az is lehet hogy csak beképzelem mert bűntudatom van miatta.A sztorit nem fogom leírni,de ezt hogy tudnám kideríteni hogy mások rájöttek-e elsüllyedek szégyenembe és nem tudom hogy mások tudják-e,szóval szar napom volt és csináltam egy nagy hülyeséget és most mindenbe ezt látom :/

Nem tudom most mihez kezdjek.Sztorit ne kérjetek ha valakinek van valami hasznos tippje és megírná azt megköszöném.


2017. júl. 3. 22:20
 1/10 A kérdező kommentje:
akkora gyökérnek érzem magam miatta*
2017. júl. 3. 22:21
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, hogy rágót ragasztottál a hajadba, vagy kiraboltál egy bankot. Onnan fogsz rájönni, hogy rájöttek e, hogy mosolyogni, nevetni fognak rajtad, vagy kopognak a rendőrök. Ha csak magadat járattad le, akkor nem kell vele foglalkozni, mással is megesik. Majd elfelejtik.
2017. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magamat járattam le és nem tudom eldönteni.De ez nagyon gáz mert olyan helyen lakok ahol ez végig terjed minden ismerősömön.Nem értem az nap hogy lehettem ekkora idióta annyira szar napom volt,hogy már szartam bele az életbe és tényleg ciki dolgot csináltam :// :D
2017. júl. 3. 22:27
 4/10 A kérdező kommentje:

Már azon is gondolkoztam,hogy elköltözök innen xd

Nem tudom,hogy most ez paranóia vagy tényleg tudnak valamit.

2017. júl. 3. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Merd felvállalni magad, lehet, hogy 2 hónapig csak ilyen "égő" dolgokat kellene csinálnod aztán letisztulna, hogy ki kivel van körülötted.
2017. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Senki nem bunkó velem meg semmi ilyesmi,csak nem tudom hogy most beképzelem-e hogy mások tudják :/
2017. júl. 3. 23:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Most úgy vagyok vele szerintem csak beképzeltem az egészet,de aztán jön az első olyan helyzet amivel mintha utalnának rá és egyből beképzelem,hogy tudnak valamit közbe meg lehet,hogy nem.
2017. júl. 3. 23:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Mibe, hogy lány vagy... legalábbis azok szoktak iylesmiken parázni. Havarokkal összejövünk egy hétvégi ivászatra, rengeteg hülyeség történik, másnap meg röhögünk rajt egy jót, aztán el van felejtve.
2017. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez másabb mint amikor haverokkal hülyülünk.
2017. júl. 4. 01:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Beszéld ki nekem priviben, mit csináltál, sokkal könnyebb lesz, megkönnyebbülsz. 100%
2017. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!