Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az a boldog ember?...

Milyen az a boldog ember? Mitől lesz valaki boldog ember?

Figyelt kérdés
Olyan aki nem aggodik es mindig kepes meglatni a jot.Aki mindig tud mosolyogni es pozitiv. Persze mindenkinek vannak rossznapjai , de erted.

2017. szept. 10. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs akinek minden flottul megy. A többnyire boldog emberek is szemvednek néha.
2017. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Attól mert képes mindenben a jót meglátni, mosolyog és pozitív, még lehet boldogtalan.

Én például ilyen vagyok.

Sok igénye van az embernek élete során. Jó állás, párkapcsolat, egészség. Azt mondom ha ez a 3 sínen van, akkor lehet valaki csak boldog.

2017. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy inkább vannak olyan időszakok, amikor minden oké, és természetesen van olyan, hogy problémák vannak. Én úgy érzem, az életem most tökéletes, felhőtlenül boldog vagyok. Sok nehézségen mentünk keresztül az utóbbi időben, de megérte. Van egy nagyszerű férjem, aki szeret, tökéletes férj és apa. Van egy 8 hónapos és egy 4 éves lányom, akik egészségesek, tündériek és nagyon jók. Megvettük nemrég álmaink családi házát, hitel és mindenféle kötelezettségek nélkül, amiben élhetünk. A férjemnek van egy szuper munkahelye, amit szeret és megfelelően honorálják a tudását. A családjainkkal jól megvagyunk, mindenki jóban van mindenkivel, nincsenek családi balhék vagy harag egyik oldalon sem. Hát mi kell ennél több.
2017. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki ezt megmutatta nekem. Ő attól boldog, hogy különböző áltudományos dologban hisz, kikapcsolta magában a "Veszély!" szót, így minden szép és jó szerinte az életben. Bármi probléma van, majd elmúlik. Na ettől ő olyan boldog, hogy az katasztrófa.

Emellett egy érdekkapcsolatban éldegél, de ez is jó neki.

2017. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden, ami nőveli az emberben a hatalom érzését; boldoggá teszi. Nem a mosoly a boldogság az ismérve, mert az ember, akkor is mosolyt erőltet az arcára, ha a pokolban van, ha a helyzett, az illem megkívánja, így tanítják:mosolyogj. Nem számít, ha festett: mosolyogj.

A boldogság inkább az erővel van szoros kapcsolatban, egyfajta kiállás, és nem vigyor.

Elvégzed az egyetemet, diplomát kapsz. Érzed magad valakinek, hízik az ego. Megkapod a vágyott nőt, hízik az ego. Sokat keresel, hizik az ego.


Persze úgy értelmezzük, elérte a kitűzött célt, mert ambiciózus az illető, inkább a hatalomvágyó, a hatalom mindenkit megront, ezért a boldogság hajszolása teszi boldogtalanná a világod, hiszen mindig lesz nála jobb, boldogabb.


(Egyébként az okoskodás teszi boldoggá az

2017. szept. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ez döntés kérdése.


ha valaki boldog akar lenni, akkor az lesz. minden egészséges ember képes erre.


persze a döntést követnie kell dolgoknak. Szükségleteink kielégítése és menedzselése az egyik alapja az egésznek pl.

2017. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs hiánya semmiben, és ha van kedve, bármikor dönthet úgy, hogy elmegy pl nyaralni
2017. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem kell gyűjtögetnie, hirtelen felindulásból is kivehet pl szabit, el tud utazni akár külföldre, vagy venni magának új, szép, tökéletesen az ízlésének megfelelő ruhát. Ja és egyébként ,hogy még a munkája is gyakorlatilag hobbi, és a főnöke is kedves, megengedő, jószívű ember.
2017. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már,ha van neki főnöke; (bocsi,mégegy)
2017. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!