Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember akinek nagyon...

Van olyan ember akinek nagyon rossz gyermekkora volt, de ennek ellenére boldog és egészséges?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha a napi veres, szobeli magalazas, ut szelen hagyas annak szamit akkor van.
2016. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, az anyám ahhoz képest hogy Mien példát látott, remekül látja el a feladatát a gyerekekkel, akár velem akár a gyermekjólétnel, számomra ő egy igazi hős
2016. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van amit nem lehet le tagadni...Mindenek van azért nyoma.Még ha nem is látszik..
2016. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok!
2016. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én korosztályomban rengeteg olyan ember van, akinek rossz volt a gyerekkora. Háború utáni jegyrendszer,Rákosi és kora, 56 és következményei... Mégis ember lett abból, aki törekedett rá. Aki pedig nem törekszik semmire, abból jó körülmények közepette is lehet csoze.
2016. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Persze, hogy van.

Az elméletem szerint abból lesz jó ember, akinek legalább egy kicsit rossz volt a gyerekkora. Ugyanis akkor tanulja meg értékelni a dolgokat.

Akinek "tökéletes" gyerekkora van, annak nagyon könnyen elcsúszik az értékrendje, és onnantól nagyon nehezen lesz boldog és egészséges.

2016. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó remekül leírta a dolog lényegét. Sajnos, itt bäsztuk el, hogy mi már a gyerekeinknek megadtunk mindent. Nem tanultak meg várni, lemondani, megszenvedni dolgokért. Ők meg már nem is akarnak gyereket, mert az sok lemondással jár.

Nekem elég ócska gyerekkorom volt. Korán fel kellett nőnöm, meg kellett tanulnom, hogy ha akarok valamit, akkor csak magamra számíthatok. Szerintem ez tesz valakit boldoggá. Amikor felismeri azt, hogy a boldogság tulajdonképpen sikerélmény. Minél nehezebben szerzel meg valamit, annál nagyobb boldogságot okoz a megszerzése, elérése.

57F

2016. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 levelecske válasza:
A múltunkat nem változtathatjuk meg, de a hozzáállásunkat - IGEN!! :) :)
2016. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!