Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy sokat bulizó lány meg tud...

Egy sokat bulizó lány meg tud változni, ha komoly kapcsolata lesz?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyen helyzettel tapasztalata? a lány 20, én 24, alakul köztünk a kapcsolat, viszont messzebb lakik, így hétvégente tudunk együtt lenni, egész hétvégére természetesen. Viszont ő nagyon bulizós, én pedig nem kifejezetten részesítem ezt előnyben a magam részéről. Nem is tudnék vele tartani minden buliba a távolság miatt. Megváltozhat, lehet neki kevésbé fontos a bulizás, ha komolyra fordul a dolog köztünk? Valaki élt már át hasonlót? Akár ő volt a lány, akár a fiú a kapcsolatban...Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 11. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Lesz komoly kapcsolata? Ne viccelj, bulizni a férfiak nőket felszedni járnak,a nők meg..? Mi másért,mint élvezni,hogy mindenki fel akarja őket szedni.
2017. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább a korral változik meg. Nekem is volt egy elég bulizós barátnőm, és neki addig nem is volt komoly kapcsolata, amíg nem lett kb. 29. Ezután már egyáltalán nem járt bulizni.

De fiatalon, ha az elvárás a partnertől, hogy a másik ne bulizzon, háát, az nem túl jó, mert azt veszed el, amiben a másiknak örömét leli. Miért akarnád megfosztani egy kedves időtöltésétől?

Én is szerettem bulizni fiatalabb koromban, nem annyit, mint ez a barátnőm, de inkább azért fogtam vissza magma, mert spórolós voltam, és többet is dolgoztam, mint ő. Engem senki sem akart felszedni, mert nem voltam egy szépség. Mindösszesen 3 fickó kérte el a telefonszámomat az évek alatt, és ebből egy sem hívott fel másnap.

Én csak élveztem, hogy táncolhatok, a zenét, meg az egész parti fílinget, az alkohol okozta bódulatot.

2017. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom elvenni...nem erről van szó. Csak ha ő maga fogná vissza kicsit a pórázt...Nem arról van szó, hogy nem szórakozhat.
2017. szept. 11. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy csaj ismerősöm, aki el is van jegyezve, de barátnőjével kb minden hétvégén bulikba járnak (buliban ismertük meg őket), de semmi rosszat nem csinál, csak táncol, és ugyan ismerkedik férfiakal is pl velünk is, de semmi megcsalásról szó nincs, csak bulizós ismerősöket szerzett.
2017. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlbonyolítani.

Szerettem szórakozni járni én is annak idején. Amikor párkapcsolatom volt, értelemszerűen kevesebbet mentem bulizni, mert ugyanannyi szabadidőmet úgy kellett beosztanom, hogy a közös időre is jusson.

Majd egy olyan férfihoz mentem hozzá, aki nem kimondottan egy partiarc, legfeljebb beülős, beszélgetős programokra vevő. Hívtam táncolós helyekre, egyszer-kétszer eljött velem, de nem erőltettük, mert tényleg nem az ő világa. Viszont sosem korlátozott, hogy menjek nélküle.

Amiért teljesen leálltam a bulizással mellette a harmincas éveimre, annak más okai voltak. Volt egy hosszabb időszak, amikor állandóan pénzzavarban voltunk, konkrétan nem jutott arra, hogy elmenjek, hiába hívtak. Majd amikor kicsit rendbe jöttünk, gyereket vállaltunk. Most itthon vagyok, a szociális életem a béka s.egge alatt valahol. Nem vágyom már feleakkora pörgésre sem, mint húsz évesen, de kicsit azért hiányzik egy kis ilyen fajta kikapcsolódás.

2017. szept. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű. aki bulizós, annak valószínűleg a személyisége miatt,extrovertált, szüksége van társaságban töltött időre.
2017. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Az, hogy valaki szeret kimozdulni hogy függ össze azzal, hogy nem akar komoly kapcsolatot?

Nem hinném, hogy egy kapcsolat miatt lenne kedve otthon dekkolni hétvégén. Mikor bulizzon az ember, ha nem 20 évesen, érted? Van, akinek bejön az ilyesmi van, akinek nem.

Ha te ezzel nem tudsz megbarátkozni, akkor inkább ne is kezdj a lánnyal, minthogy utána meg feszültséget kelts azzal, hogy folyton arra kéred, ne bulizgasson, meg féltékenykedsz.

Kivéve ha mondjuk kifejezetten pasizni jár egy buliba, de a lányok nagy része csak jól akarja érezni magát.

2017. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!